تجمع کارکنان بیمارستان امام خمینی کرج مقابل استانداری البرز

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۱۴, ۱۳۹۷

 • تجمع

  جمعی از کارکنان بیمارستان امام خمینی(ره) کرج صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آذرماه در اعتراض به حدود یکسال حقوق معوقه خود در مقابل استانداری البرز تجمع کردند.

  قاسم طاهری، نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج با بیان اینکه سی و سومین تجمع کارکنان این بیمارستان مقابل استانداری البرز برگزار شد گفت: برخی مشکلات این بیمارستان را غیرقابل حل می‌دانند در حالی که اقتصاد درمان در شرایط فعلی از سودمندترین فعالیت‌هاست و به خاطر همین است که پزشکان چندان تمایلی به مهاجرت به خارج از کشور ندارند.

  طاهری افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) کرج هم در بهترین موقعیت مکانی قرار گرفته و از برند، تجهیزات و پزشکان و پرسنل عالی برخوردار است اما متأسفانه به علت سوءنیت یا سوءمدیریت به چنین وضعیتی گرفتار شده است.

  وی ادامه داد: برخی مشکل این بیمارستان را ناشی از دولتی شدن تعرفه‌ها می‌دانند اما در همان ابتدای تغییر تعرفه‌ها، پیشنهادهای کاربردی زیادی به مسئولان داده شد اما گویا برخی خواهان حل مشکل نبودند.

  طاهری با بیان اینکه می‌شد با افزایش خدمات و جذب بیماران بیشتر، تهدید را به فرصت تبدیل کرد، گفت: یکی دیگر از پیشنهادات این بود که بیمارستان به شرکت تعاونی پرسنل یا همیاری واگذار شود اما کسی توجه نکرد.

  نائب رئیس شورای اسلامی کار بیمارستان امام خمینی(ره) کرج تصریح کرد: به مسئولان استان گفتیم مذاکراتی برای تملک مجدد بیمارستان با بنیاد شهید انجام دهند تا مرکزی مشابه مرکز خاتم‌الانبیا ایجاد شود اما کسی وقعی به این پیشنهاد ننهاد.

  وی با بیان اینکه ما معتقدیم این پیشنهادات کاربردی می‌توانست مشکل بیمارستان را حل کند گفت: باید کسانی که با سوءنیت و یا سوءمدیریت پرسنل بیمارستان را با مشکلات زیادی مواجه کرده‌اند را پای میز محاکمه کشاند.

  طاهری از دادستان عمومی و انقلاب کرج خواست به این موضوع به عنوان مدعی‌العموم ورود کند.
  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  یک راه ساده برای کنترل گرسنگی شما انجام نخستین عمل فیکس مچ پا بر روی بیمار هموفیلی در تبریز یافته امیدبخش درباره "دیابت نوع ۲" با کمبود تخت بیمارستانی در کشور مواجه هستیم تشخیص آنتی‌بیوتیک تقلبی تنها با یک کاغذ! از بازار سیاه خرید و فروش کد ملی تا بلاتکلیفی تعطیلات زمستانی مدارس رخ دادن ۷۵ درصد اختلالات روانی در سنین ۱۴ تا ۲۵ سالگی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.