بررسی نحوه هماهنگی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشت و درمان در زلزله کرمانشاه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۱۲, ۱۳۹۶

 • زلزله

  مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها خبر داد.

  افشین علیخانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرایی شدن گام نخست دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه با حضور اعضای تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری، اظهار کرد: در دوره مذکور از بین ۲۷۰ نفر از اعضای تخصصی تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری که در عملیات پاسخ به زلزله کرمانشاه شرکت داشتند، تعداد ۴۷ نفر به‌ عنوان نماینده در ۶ کارگروه تقسیم و شرح وظایف، ابزار و ملزومات تیمی و فردی تخصصی، فرم‌های عملکردی و نقاط ضعف و قوت سیستم مورد بررسی قرار گرفت.
  مدیرکل بهداشت و درمان در ادامه تاکید کرد: بر اساس جمع بندی و مستند سازی موارد مطرح شده، دستورالعمل‌های عملیاتی تیم‌های بهداشت و درمان در برنامه ریزی آتی جهت ارایه خدمات تغییر متناسب خواهد کرد.
  علیخانی افزود: لازم به ذکر است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده کارگاه مذکور با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه سال جاری برگزار و مباحث هماهنگی، فرماندهی و مدیریت اطلاعات در زلزله کرمانشاه در قالب کارگروه های تخصصی، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: در همین راستا، همکاران حوزه سلامت در بلایا و فوریت های پزشکی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز نسبت به ارایه یافته ها و درس‌های آموخته شده اقدام خواهند کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  پورتال جامع گردشگری سلامت ایران بزودی راه اندازی می شود با حرکات وزشی صورت خود را جوان‌ کنید مهم‌ترین نشانه‌های «هپاتیت حاد» را بشناسید پول درمان رایگان "مصدومان ترافیکی" کجا خرج می‌شود؟ نامه‌نگاری وزارت بهداشت برای ارائه خدمات سلامت روان به خانواده‌ جانباختگان حادثه سانچی تحقیق درباره سبک زندگی مضر ۱۳ خواص شگفت انگیز آناناس

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.