پاسخ نایب رییس کمیسیون بهداشت به ادعای قاضی‌پور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آبان ۱, ۱۳۹۷

 • محمد نعیم امینی فرد

  نایب رییس کمیسیون بهداشت در پاسخ به ادعای قاضی‌پور مبنی بر این‌که وزیر بهداشت پول دارد و نمی‌گذارد سوال در مجلس پیگیری شود، گفت: این یک توهین به کمیسیون تخصصی مجلس شورای اسلامی است.

  به گزارش ایسنا، محمد نعیم امینی‌فرد در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۹ آیین‌نامه داخلی مجلس در پاسخ به این گفته قاضی‌پور مبنی بر این‌که وزیر بهداشت پول دارد و نمی‌گذارد سوال در مجلس مطرح شود، گفت: مساله‌ای که آقای قاضی‌پور عنوان کردند جای تامل دارد. ایشان به صورت مکرر طرح تحقیق و تفحص و اعمال ماده ۲۳۶ را به دفعات در کمیسیون بهداشت و درمان مطرح کردند و همه مراحل به صورت قانونی اعمال شده است. بالاخره سوال حق ایشان است و وزیر هم مکلف است که پاسخ دهد.

  وی افزود: این‌که ایشان می‌فرمایند آقای وزیر پول دارند و نمی‌گذارد سوال از وی در مجلس مطرح شود و کمیسیون مساله را اینگونه پیگیری می‌کند یک توهین مستقیم به یک کمیسیون تخصصی است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  وزارت بهداشت وجود «انگل سرطان مثانه» در آبهای کارون را تکذیب کرد آغاز فاز سوم ارایه خدمات روانشناسی به زلزله‌زدگان کرمانشاه افتتاح ۵۰ مرکز ماموگرافی در دانشگاه‌ها و مراکز تشخیص زودهنگام سرطان کمک‌های خیرین سلامت باید به سمت اقدامات پیشگیرانه هدایت شوند پایان موج مسمویت با مشروبات الکلی در البرز بدهی ۷۵۰۰ میلیارد تومانی سازمان بیمه سلامت به مراکز درمانی/خدمات رایگان به ۸۵ درصد بیمه‌شدگان اسامی جدید، شگردی برای بازاریابی روانگردان‌ها / عوارض محرک "NPS"

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.