موفقیت جراحان شیرازی برای ممانعت از قطع عضو مجروح حمله تروریستی اهواز + عکس

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مهر ۴, ۱۳۹۷

 • یکی از مجروحان حادثه تروریستی اهواز

  ‌معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه یکی از مجروحان حمله تروریستی اهواز به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده است، از موفقیت جراحان این بیمارستان برای ممانعت از قطع عضو این مجروح خبر داد.

  ‌به گزارش ایسنا‌، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، دکتر عبدالخالق کشاورزی چهارشنبه ۴ مهر، در حاشیه عیادت یکی از مجروحان حادثه تروریستی اهواز گفت: اقدام به موقع تیم جراحی و پزشکان بیمارستان نمازی شیراز، سبب جلوگیری از قطع عضو این مجروح شد .

  او گفت: پس از حمله ناجوانمردانه تروریستی در اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان شد، یکی از مجروحان این حادثه تروریستی به مرکز آموزشی درمانی نمازی‌ انتقال یافت‌.

  کشاورز علت انتقال این مجروح را شدت آسیب در ناحیه دست راست، شکستگی استخوان و وارد شدن آسیب گسترده به سیستم عروق و اعصاب این مجروح عنوان و اضافه کرد: با توجه به نیاز این مجروح به ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی، او را به بیمارستان نمازی شیراز منتقل کردند که با اقدام به موقع جراحان و پزشکان این بیمارستان‌ از قطع عضو او جلوگیری شد‌.

  او با اعلام اینکه تمام اعمال جراحی مورد نیاز بر روی این مجروح انجام شده و در حال حاضر خونرسانی و بازگشت کارآیی اولیه دست مصدوم یاد شده مشهود است، گفت: با بررسی روند درمان این مجروح، بر تلاش مسئولان و تیم جراحی این مرکز درمانی برای مداوای کامل این مجروح‌ تاکید شد‌.


  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  افشای اطلاعات هزاران اهداکننده عضو در مالزی خواص جعفری برای زیبایی پوست و تقویت مو خواص نان سنتی سبوس دار چیست؟ تشکیل کانون سلامت محله‌ای زمینه‌ساز توسعه مشارکت ساختارمند مردمی اعزام کاروان سلامت هلال احمر به روستاهای کم برخوردار گیلانغرب تولید نوعی رزین کروماتوگرافی برای خالص‌سازی پروتئین‌های دارویی علت شوره سر چیست؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.