حال عمومی مجروحان حادثه تروریستی اهواز مساعد است

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مهر ۲, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از عیادت از مجروحان حادثه تروریستی اهواز گفت: تقریبا حال عمومی همه مجروحان این حادثه خوب است.

  به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی، امروز پس از شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز، با حضور در مراکز درمانی اهواز از مجروحان این حادثه عیادت کرد.

  وزیر بهداشت اظهار داشت: جا دارد از کادر پزشکی و پرسنل بیمارستان های اهواز و همچنین اورژانس تشکر کنم، چراکه زیر بارش گلوله، مصدومین را به سرعت انتقال داده و تحت درمان قرار دادند. 

  هاشمی در ادامه یادآور شد: آمادگی پزشکان خوزستان در ارائه خدمات درمانی فوق العاده بالا است و حضور به موقعی در حوادث دارند.

  وزیر بهداشت همچنین از اقدام ارزشمند هموطنان در اهدای خون به مجروحان این حادثه تروریستی قدردانی کرد و درخصوص آخرین وضعیت مجروحان گفت: تقریبا حال همه مجروحان مساعد است و تنها یک نفر از نظر علائم بالینی شرایط متعادلی ندارد.

  بنابر اعلام وبدا، هاشمی در پایان افزود: همه مجروحان به تدریج ترخیص خواهند شد و جای نگرانی نیست.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  تصمیم سازمان غذا و دارو برای چگونگی عرضه شیرخشک‌های رژیمی طرز تهیه بخور برای درمان سرفه و گرفتگی گلو بدهی ۷۵۰۰ میلیارد تومانی سازمان بیمه سلامت به مراکز درمانی/خدمات رایگان به ۸۵ درصد بیمه‌شدگان کاهش بیماری گواتر از ۶۸ درصد به ۶.۵ درصد در کشور چند خاصیت فوق‌العاده "مریم گلی" کارهای خطرناک در دوران بارداری امید به درمان تصلب شرائین فقط با یک تزریق

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.