ترخیص تعدادی از مجروحان بستری حادثه تروریستی اهواز

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۳۱, ۱۳۹۷

 • کولیوند

  سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: اورژانس خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، خدمات درمانی مورد نیاز مجروحین حادثه تروریستی امروز اهواز را به خوبی و با سرعت مناسبی ارائه داده‌اند و در حال حاضر تعدادی از مجروحین، از بیمارستان‌های اهواز ترخیص شده‌اند.

  به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند با اعلام این مطلب گفت: بر اساس اعلام مسئولان امنیتی و نظامی، در حادثه امروز، ۲۵ نفر شهید و ۶۰ نفر مجروح شدند و خدمات مورد نیاز مجروحین از جمله اعمال جراحی، پس انتقال آنها به مراکز درمانی، انجام شده است.

  بنابر اعلام وبدا، وی تصریح کرد: پس از این حادثه به دستور وزیر بهداشت به همراه معاون کل وزارت بهداشت و همچنین رییس سازمان انتقال خون ایران برای بررسی و نظارت بر درمان مجروحین، به اهواز سفر و از آنها عیادت کردیم و شرایط مجروحین پایدار است و هیچ کمبودی از نظر دارو، تجهیزات پزشکی، امکانات، خون و کادر درمانی تخصصی و پرستاری وجود ندارد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  از "هندزفری" تا "ناشنوایی"/ خطر ۵ برابری بروز آلزایمر در کم‌شنوایان یک "سَم سفید دیگر" که هر روز می‌خوریم! از «جزئیات حذف کنکور هنرستانی‌ها» تا «پس از آن روز آخرالزمانی» بیماری‌های غیرواگیر مهمترین علت مرگ و میر در کشور است ورزش تنها عامل پیشگیری از شکستگی استخوان در سالمندان چند توصیه قبل از مصرف داروهای خواب‌آور خواص عصاره و ریشه شیرین بیان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.