از نخبه‌های سالمند دستگاه‌های کشور تجلیل می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۳۰, ۱۳۹۷

 • افتتاح خانه سالمندان هنرمند عزت‌الله انتظامی _ ۸ مهر ۱۳۹۲

  رئیس دبیرخانه شورای عالی سالمندان ضمن تشریح برنامه‌های روز جهانی سالمندان ( ٩ مهرماه) گفت: شعار روز جهانی سالمندان امسال به نام پیشکسوتان و مدافعان حقوق سالمندان خواهد بود.

  محسن سلمان‌نژاد در گفتگو با ایسنا، با بیان این که در طول هفته منتهی به روز جهانی سالمندان، برنامه‌های ویژه‌ای به دستگاه‌های عضو شورای سالمندی اعلام می‌شود، افزود: همزمان با این روز، نشست مطبوعاتی با حضور وزیر رفاه و لیلا جودان – رئیس صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران برگزار می‌شود. همچنین جلسه‌ای با حضور دانشمندان حوزه سالمندی روز هشتم مهرماه در هتل آزادی برگزار خواهد شد که در آن نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد و اساتید و دست اندرکاران حوزه سالمندی صحبت خواهند کرد.

  وی اظهار کرد: مصادف با روز جهانی سالمندان نیز جلسه‌ای در سالن ۱۷ شهریور وزارت رفاه با حضور کمیته شورای ملی سالمندان و محسنی بندپی، دبیر شورای ملی سالمندان برگزار می‌شود که مصوبات این جلسه برنامه‌های لازم الاجرای طول سال آینده خواهد بود.

  رئیس دبیرخانه شورای عالی سالمندان ادامه داد: همزمان با روز جهانی سالمندان، از هر دستگاه نیز دو نخبه سالمند طی جشنی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  بهبود شاخص‌های دهان و دندان با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور راهکاری جدید برای مقابله با باکتری‌های مقاوم در برابر آنتی‌بیوتیک کاهش وزن با فلفل معجزه معجون عسل برای درمان درد استقرار ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس البرز در حرم امام خمینی(ره) انجام ۴۵۰۰ عمل شکاف کام و لب در کشور توسط جراحان پلاستیک و ترمیمی خیر ۷هزار تن قربانی تصادفات در کشور از ابتدای امسال

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.