وزیر بهداشت، بخش‌های جدید بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه را افتتاح کرد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی

  بخش‌های جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه شامل بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب و بخش جدید اورژانس با ظرفیت ۴۵ تخت بیمارستانی جدید با حضور قاضی‌زاده هاشمی – وزیر بهداشت به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش ایسنا، بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب بیمارستان امیرالمومنین(ع) در زمینی با زیربنای ۱۴۰۰ متر مربع در دو طبقه با ظرفیت ۲۵ تخت بستری و ویژه و با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است.

  براساس این گزارش، بخش جدید اورژانس این بیمارستان نیز با ظرفیت ۲۰ تخت در زمینی با زیربنای ۱۴۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است. 

  همچنین وزیر بهداشت از پروژه در حال ساخت مرکز تشخیصی درمان سرطان بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراغه که توسط یکی از خیّرین سلامت در حال ساخت است، بازدید کرد.

  بنا بر این گزارش، دکتر هاشمی همچنین با حضور در شهر بناب، از بخش‌های مختلف بیمارستان این شهر بازدید کرد و بر لزوم اجرای بهسازی بخش‌های این بیمارستان، تأکید کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چشم‌انداز روشن دیپلماسی سلامت در حوزه تجهیزات پزشکی ایران برای دستگاه گوارش چی خوبه؟ اضافه شدن ۶ بالگرد آمبولانس به ناوگان اورژانس تهران آرامش در بازار دارویی کشور/ثبت هفتگی کمبودهای دارویی و تجهیزاتی درخواست انجمن متخصصان پوست برای شناسنامه‌دار شدن دستگاه‌های لیزر وارداتی حمایت از طرح‌های نوآورانه آموزشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تولید قرص زعفران برای مهار سلول‌های سرطانی

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.