ضرورت تقدم اولویت‌های ملی بر رقابت‌های حزبی در سیاست‌های داخلی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم بهره‌برداری از بخش توسعه بیمارستان شهیدبهشتی چالدران گفت: مردم و مسئولان باید در سیاست‌های داخلی مراقب باشند تا رقابت‌های حزبی و قبیله‌ای به اولویت‌های ملی ترجیح داده نشود.

  به گزارش ایسنا،«حسن قاضی‌زاده هاشمی» در ادامه سفرش به آذربایجان‌غربی بهمراه استاندار آذربایجان‌غربی و نماینده مردم شهرستان‌های ماکو شوط پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی، بخش توسعه‌ بیمارستان شهیدبهشتی چالدران با ۳۹ تخت را افتتاح کرد.

  وی در حاشیه این مراسم چالدران را مکانی دیدنی با مردمانی خونگرم دانست و گفت: چالدران در آینده‌ای نه چندان دور محور توسعه همه جانبه خصوصاً در حوزه بهداشت خواهد بود.

  وی با تأکید بر این‌که چالدران استعداد رشد را در خود دارد، اظهار امیدواری کرد تلاش‌هایی که در راستای بهبود سلامت انجام می‌شود به افزایش رضایت‌مندی مردم منجر شده و بتوانیم آنچه را که در شأن ملت و آرزوی ماست با سرعت بیشتری محقق کنیم.

  حسن قاضی‌زاده هاشمی ترویج اخلاق‌مداری را جزو مقوله‌های مهم و تأثیرگذار در آینده یک جامعه دانست و گفت: خدمت و شاد کردن مردم مکمل دین است.

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار امیدواری کرد که منطقه آزاد ماکو زمینه‌ساز توسعه همه جانبه و دارای جایگاه برتر در سطح کشور شود.

  «حسین‌زاده» فرماندار چالدران هم در این آئین گفت: الحاق چالدران به منطقه آزاد ماکو جرقه‌ای در رونق چرخ‌های اقتصادی چالدران خواهد شد و ماحصل این الحاق را پاک کردن محرومیت از چهره چالدران عنوان کرد.

  وی یادآور شد: بهره‌برداری از این دسته پروژه ها در راستی محرومیت‌زدایی در وضعیت کنونی کشور یک شاهکار حساب می‌شود.

  امروز طی مراسمی با حضور دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی به‌همراه استاندار آذربایجان‌غربی بخش توسعه‌ بیمارستان شهیدبهشتی چالدران با ۳۹ تخت را افتتاح شد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  وزیر بهداشت: برای آبادانی کشور باید جهادی عمل کنیم طرح توسعه بیمارستان ایت الله خوانساری اراک به بهره برداری رسید سوء استفاده برخی واردکنندگان تجهیزات پزشکی از جریانات ارزی/ کمبود ۵۷ قلم داروی خارجی در کشور بزرگداشت ۵۰۰۰ اهدای عضو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دستور رئیس‌جمهور برای تشکیل ستاد تدابیر ویژه برای تأمین تجهیزات پزشکی و دارو ممنوعیت تبلیغ هله هوله در وسایل نقلیه عمومیِ لندن ویدئو / تب کشندۀ کنگو، از شیوع تا کنترل

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.