۲۰ تا ۲۵ سال؛ متوسط زمان لازم برای ساخت یک بیمارستان با اعتبار دولتی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

 • بیمارستان

  مدیرکل خیرین سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: متوسط زمان لازم برای ساخت یک بیمارستان با اعتبار دولتی در کشور بین ۲۰ تا ۲۵ سال است که با ورود خیرین و کمک‎های مردمی این متوسط می‌تواند به کمتر از سه سال برسد.

  به گزارش ایسنا، دکتر نصیری در مراسم کلنگ‎زنی بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی خیرساز شهرستان رومشکان با اشاره به سخنان یکی از خیرین بزرگ کشور عنوان کرد: کسی که کار خیر انجام می دهد خداوند پاداش چند صد برابری را به ایشان عطا خواهند کرد و این نشان از حلال بودن مال این افراد را دارد.

  وی اظهار کرد: اگر نیت انجام کاری خیر باشد ثمرات و آثار آن در زندگی به وضوح خود را نشان خواهد داد.

  نصیری در ادامه ضمن تشکر از اقدام خیر سلامت خواهشی فرد برای ساخت دو بیمارستان در شهرستان‎های دلفان و رومشکان گفت: متوسط زمان لازم برای ساخت یک بیمارستان با اعتبار دولتی در کشور بین ۲۰ تا ۲۵ سال است.

  وی افزود: با ورود خیرین و کمک‎های مردمی این متوسط می تواند به کمتر از سه سال برسد و باید از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  "برجام"، فرصت‌های سرمایه‌گذاری‌ خارجی و نامهربانی بانک‌های داخلی واردات مواد اولیه و موثره دارویی به ۳۳ درصد کاهش یافت نوبخت: قوه قضائیه نظارت بیشتری در ناصرخسرو داشته باشد اجرای قانون؛ برنامه اصلی وزارت بهداشت تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر سرماخوردگی هزینه راه‌اندازی هر تخت بیمارستانی چقدر است؟ بیشترین شیوع سل در استانهای سیستان و بلوچستان و گلستان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.