چه منکری بالاتر از دروغ و فروختن آخرت به بهای مناصب دنیای فانی!

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۳۰, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت با اشاره به برگزاری مراسم شام غریبان اباعبدالله الحسین در شب گذشته، گفت: ای کاش بدانیم که "شام غریبان راه و روش و منش آن بزرگوار"، همه روزهایی است که او و مسلک و مرامش را از یاد می‌بریم.

  به گزارش ایسنا، دکتر سیدحسن هاشمی در مطلبی با عنوان “کدامین شام غریبان؟” در پست اینستاگرامی خود آورده است:« مراسم شام غریبان حسین‌ابن علی (ع) به رسم سنتی کهن، شب گذشته برگزار شد؛ اما ای کاش بدانیم که “شام غریبان راه و روش و منش آن بزرگوار”، همه روزهایی است که او و مسلک و مرامش را از یاد می‌بریم.

  روزهایی که لهیب سوزاننده دروغ و تهمت و …از تریبون‌های رسمی تا منابر و رسانه‌ها و کوچه و خیابان زبانه می‌کشد؛ و غربت آن امام همام در میان مریدان و شیعیانش بیشتر نمایان می‌شود.

  ای کاش همیشه به یاد داشته باشیم این فریاد بلند حسین (ع) را: “آیا کسی هست که مرا یاری کند؟”

  سوالی که از همیشه تاریخ است و از همه ما و پاسخش در میزان وفاداری و پایبندی به آرمان‌های بزرگ آن مظهر عدالت نهفته است؛ ترویج معروف و نهی از منکر؛ و چه منکری بالاتر از دروغ و ریا و تهمت و فروختن آخرت به بهای اندک مناصب دنیای فانی.»

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  حرف‌های "هاشمی" بعد از استعفاء مجلس اصلاح نظام پرداخت بیمه سلامت را از بودجه حذف کرد ترکیب دارویی جدید برای نجات مادران پس از وضع حمل روشهای کنار آمدن با استرس و اضطراب با غذا چی بخوریم؟ مقدار مجاز مصرف ویتامین D چقدر است؟ علائم کمبود منیزیم در بدن

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.