پیوند موفقیت‌آمیز دست قطع‌ شده‌ جوانی در یزد

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مهر ۱۷, ۱۳۹۷

 • عمل جراحي پيوند عضو

  متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دست بیمارستان شهید صدوقی یزد از انجام موفقیت‌آمیز عمل پیوند دست یک مرد جوان که در اثر تصادف دچار قطع کامل شده بود، خبر داد و افزود: خوشبختانه این عمل با همت و سرعت عمل و دقت کادر درمانی بیمارستان با نتیجه رضایت بخش انجام گردید.

  به گزارش ایسنا، دکتر «عباس عبدلی تفتی» با اشاره به این که عمل پیوند به مدت هفت ساعت به طول انجامید، افزود: طی فرآیند جراحی میکروسکوپی استخوان‌های ساعد، عصب، عروق، عضله و شریان‌ها بهم پیوند داده شد.

  وی با اشاره به حال عمومی خوب بیمار، ادامه داد: اکنون دست بیمار دارای خون‌رسانی و نبض مناسب است ولی تا یک هفته باید صبر کنیم تا نتیجه قطعی مشخص شود.

  دکترعبدلی در پایان خاطرنشان کرد: طی این عمل طولانی، همکاری پرسنل اتاق عمل و کادر بیهوشی قابل تقدیر بود که در کسب این نتیجه‌ی موفقیت‌آمیز تاثیر به سزایی داشته است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  پودر "مهتابی" در مکمل‌های ورزشی زیرزمینی/گمانه‌زنی درباره سکته‌های ناگهانی جوانان رییس‌جمهور در جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی بهداشت حضور دارد تاثيرات ازدواج بر کاهش احتمال سکته قلبی خط و نشان وزارت بهداشت برای متخلفان بازار دارو/ دستور "وزیر" برای تشدید بازرسی‌ها تشکیل اورژانس بانوان بزودی/ ورود ۷۰۰ آمبولانس به ناوگان اورژانس بیمارستانی که دردسرهایش تمامی ندارد دارو هم تحریم است

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.