پایان دادن به مشکلات کار در خانه

 • دسته بندی : روانشناسی, زناشویی, کار در منزل
 • تاریخ : ژانویه 11, 2018
 • پایان دادن به مشکلات کار در خانه گرداوری شد

  پایان دادن به مشکلات کار در خانه

   

  امروزه با حضور تکنولوژی و وجود پیشرفت های بسیار خوب در زندگی ما ، اغلب کارها به صورت دور کاری و کار در خانه انجام می پذیرد و تنها از طریق اینترنت این ارتباط انجام خواهد شد. به عنوان مثال شما کارهای کامپیوتری یک شرکت بزرگ را انجام می دهید ، این شرکت کارمندان خود را موظف به حضور در شرکت نمی داند و کارهای آنها را از دور بررسی می کند و در نهایت ماهانه پولی را به حساب کارمندان واریز خواهد کرد. به چنین ترتیبی از ترافیک های روزانه در امان خواهید بود و کار شما ساعت مشخصی نخواهد داشت.

  شاید برخی از افراد دوست داشته باشند که کار آنها از ساعت مشخصی پیروی نکند اما قطعا آن فرد شما نیستید. زیرا نبود یک ساعت معین برای کار در خانه می تواند موجب بی نظمی در انجام کارها شود و تا حدودی داشتن یک روز خوب را از شما پس بگیرد. شما در عین حال نمی توانید به همه ی مسئولیت های خود برسید و در کنار آن به مسائل شخصی زندگی خود هم رسیدگی نمایید. بنابراین برای پایان دادن به این سردرگمی یک ساعت مشخصی را برای کار در خانه تعیین کنید.

  به همه ی افرادی که در نزدیکی شما قرار دارند و قصد برقراری ارتباط در ساعت های نامشخص را دارند  ( همانند همسر یا فرزندان) این تذکر را بدهید که از ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر مشغول کار هستید و تنها در یک تایم نیم ساعته برای ناهار خوردن آزاد هستید. همچنین از ساعت 4 بعدازظهر به بعد پس از یک استراحت کوتاه در اختیار خانواده باشید یا به دیدار دوستان بروید . بیرون رفتن یا در پارک قدم زدن و به صورت کلی خروج از منزل می تواند در روحیه ی شما تأثیر گذار باشد.

  اما یکی از اتفاق های بسیار مهم در زمان کار در منزل حضور یک مهمان می باشد. شما در این مواقع می توانید به صورت استثناء یک ساعت از وقت خود را به مهمان اختصاص دهید و به نوعی مرخصی ساعتی داشته باشید. اما پس از آن عذرخواهی کنید و به ادامه ی کار بپردازید. به چنین ترتیبی مهمان هم متوجه خواهد شد که کار شما بسیار مهم است و بهتر است تا در زمان استراحت به دیدار شما بیاید.

  برخی از مواقع برای همه ی کارمندان رسمی در ادارات کارهایی پیش می آید که نیاز دارد تا در زمان صبح و در همان تایم کاری به آن پرداخته شود ، مثلا تمدید بیمه نامه اتومبیل و . . . این کارها به صورت استثناء می باشد و شما می توانید زمانی را به آن اختصاص دهید. اما در هر صورت تایم اصلی کار خود را به صبح موکول نمایید ، زیرا در این تایم آمد و رفت ها در فضای خانه کمتر اتفاق می افتد و شما با ذهنی بازتر به کار خواهید پرداخت. هیچ گاه میز کار خود را در وسط منزل قرار ندهید و همیشه جایی از منزل که بسیار ساکت است را انتخاب کنید.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مشکلاتی که به میگرن مربوط است درمان سریع گرفتگی صدا هسته انبه، معجزه‌ای برای پوست و مو خواص و طبع و مضرات طالبی خواص کیوی برای سلامتی چگونه جوش صورت را درمان کنیم؟ عمل اسلیو معده، هزینه و مراقبت بعد از عمل+ ویدیو

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.