ویزیت "طب سنتی ایرانی" بیمه می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مهر ۱۰, ۱۳۹۷

 • محمود خدا دوست

  مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت از رایزنی‌های صورت گرفته با سازمان بیمه سلامت، برای پوشش بیمه‌ای "ویزیت طب سنتی ایرانی" خبر داد.

  دکتر محمود خدادوست در گفت‌گو با ایسنا، از فعالیت ۵۶ سلامتکده، کلینیک و درمانگاه طب سنتی ایرانی در کشور خبر داد.  

  وی درباره وضعیت ویزیت خدمات طب سنتی  ایرانی و اقداماتی که قرار بود برای پوشش بیمه‌ای این خدمات صورت گیرد نیز گفت: به دنبال جلسات و توافقی که با سازمان بیمه سلامت ایرنیان داشته‌ایم، به زودی ویزیت طب سنتی ایرانی که توسط متخصصان این رشته دریافت می‌شود، تحت پوشش این سازمان بیمه‌گر قرار می‌گیرد.

  خدادوست همچنین درباره فعالیت سایت‌های مجازی در حوزه ارایه خدمات طب سنتی و سودجویی‌هایی که در این حوزه صورت می‌گیرد،  گفت: در این زمینه نیز طی مکاتباتی که با پلیس فتا و وزارت ارشاد صورت گرفت، سایت‌های مجاز و همچنین برخی از سایت‌های غیر مجاز را معرفی کردیم. در عین حال برای آگاهی و اطلاع رسانی به مردم درباره سایت‌های مجاز که اطلاعات درستی را در اختیارشان می‌گذارند، در صفحه دفتر طب ایرانی در سایت وزارت بهداشت اسامی این سایت‌ها و مراکز ارئه دهنده خدمات طب سنتی ایرانی را اعلام کردیم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  جوان‌سازی پوست با سلول‌های فیبروبلاست در کشور خواص و مضرات خوردن انار سبزیجات ضد آلرژی کدامند؟ بی‌توجهی به مقاوم‌سازی، از دلایل تخریب بیمارستان‌ها در زلزله کرمانشاه ناگفته‌های "وزیر رجایی" از انفجار دفتر نخست وزیری و جنگی که بی‌دوا نماند بیشترین شیوع سل در استانهای سیستان و بلوچستان و گلستان اجرای قانون؛ برنامه اصلی وزارت بهداشت

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.