وزیر بهداشت فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : خرداد ۲۳, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت و بر قدم برداشتن در مسیر برادری و امنیت پایدار کشورهای اسلامی تاکید کرد.

  به گزارش ایسنا به نقل از وبدا، متن سید حسن هاشمی به شرح زیر است:

  «بسم الله الرحمن الرحیم
  الحمدلله علی ما هدینا و له الشکر علی ما اولینا

  عالیجنابان وزرای محترم بهداشت کشورهای اسلامی

  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات جنابعالی در ماه ضیافت الهی، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس و عبادت خاضعانه وخالصانه پروردگار را حضورتان تبریک می‌گویم. این ایام پر برکت، فرصتی است ارزشمند برای مسلمانان تا امید و آرامش روح، صلح و دوستی و سلامت را تجربه کنند.

  در ایامی که کشورهای اسلامی با تهدیدات فراوانی مواجه هستند، همه ما باید در مسیر برادری و امنیت پایدار کشورهای اسلامی قدم برداشته تا به حول و قوه الهی ملت‌های مسلمان با قلبی سرشار از صلح و دوستی بر مشکلات و تهدیدهای سلامت جهانی فائق آیند.

  سعادت و سرافرازی جنابعالی و مردم شریف آن کشور را از خداوند بزرگ مسئلت می‌کنم.»

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مراجعه ۴۰۰۰ شهروند تهرانی به مراکز اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی دانستنی های روانشناسی شخصیت نقش تفکرات مثبت در افزایش شیر مادران نگران طرح تحول سلامت هستیم/با ادامه روند فعلی پرداختی از جیب مردم افزایش می‌یابد اجرای طرح "مخترع سلام" در پژوهشگاه علوم و غدد/ضرورت همسویی موضوع پژوهش‌ها با نیاز بیماران چگونه انرژی مان را افزایش دهیم؟ نوبخت: اجرای طرح تحول سلامت با قوت ادامه خواهد داشت/ بودجه کافی است

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.