وزیر بهداشت به جمهوری آذربایجان رفت

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۲۱, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان به منظور مذاکره با مقامات آذری و گسترش همکاری‌ها در حوزه‌های آموزشی، درمانی و دانشگاهی و انعقاد چندین تفاهم‌نامه در حوزه سلامت وارد باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.

  به گزارش ایسنا، در سفر دو روزه دکتر سیدحسن هاشمی به باکو،  امضاء تفاهم نامه‌هایی درخصوص راه‌اندازی دی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی، بازدید از صنایع دارویی آذربایجان و مذاکره درخصوص راه‌اندازی خط تولید مشترک دارو در باکو و همکاری در تامین داروی مورد نیاز این کشور با استفاده از ظرفیت‌های خالی کارخانجات ایران و صادرات دارو به آذربایجان و مذاکره درباره تهیه واکسن هپاتیت، سل و سایر بیماری‌ها از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه وزیر بهداشت کشورمان به باکو است.

  برگزاری دوره‌های کوتاه مدت مهارت افزایی جهت کادر  پرستاری در بخش‌های دیالیز، ICUT، PICU و NICU و پذیرش دانشجوی آذری در رشته پزشکی با ارائه برنامه‌های آموزشی و ارائه بورس تحصیلی و برگزاری آزمون مشترک، از دیگر اهداف سفر وزیر بهداشت به باکو است.

  دیدار با رییس جمهور آذربایجان و وزرای بهداشت، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد جمهوری آذربایجان از دیگر برنامه‌های وزیر بهداشت در سفر به باکو است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  ادغام داروخانه‌های تک ‌نسخه‌ای و مرکزی هلال‌احمر چگونه با ورزش چاق شویم؟ برای پیوند کلیه چند ماه باید انتظار بکشید؟ شایع‌ترین بیماری آرنج که کارمندان را تهدید می‌کند رژیم غذایی مناسب برای درمان سوء هاضمه حمایت از تشکل‌های غیردولتی فعال در امور معلولان به طوری جدی در دستور کار دولت است ممنوعیت فروش نوشابه‌های انرژی‌زا به افراد زیر ۱۶ سال در انگلیس

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.