وزیر امور خارجه تصویب FATF را در کاهش مشکلات نظام سلامت موثر می‌داند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مهر ۱۵, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت

  وزیر بهداشت گفت: بر اساس آنچه وزیر امور خارجه و همکاران اقتصادی در هیات دولت گفته اند، ممکن بود، عدم تصویب لایحه FATF منجر به ایجاد گرفتاری‌هایی برای کشور شود.

  به گزارش ایسنا و بنابر اعلام وبدا، دکتر سید حسن هاشمی درخصوص تصویب لایحه FATF و تاثیر آن بر کاهش قاچاق دارو و تجهیزات پزشکی اظهار داشت: در مورد این موضوع کارشناسان اقتصادی باید اظهار نظر کنند، اما امیدواریم تصمیم مجلس در این رابطه خوب و مثمرثمر باشد.

  وزیر بهداشت دراین خصوص افزود: در مورد اثربخشی این لایحه در کاهش قاچاق دارو و تجهیزات پزشکی، باید تامل و صبر داشت تا ببینیم چه تأثیری خواهد داشت. براساس گزارشات دکتر ظریف و همکاران اقتصادی در جلسات هیات دولت، تصویب این لایحه در کاهش مشکلات کشور و حوزه سلامت موثر خواهد بود.

  هاشمی درخصوص تاثیر لایحه در کاهش قاچاق دارو و تجهیزات پزشکی تصریح کرد: البته بر اساس آنچه وزیر امور خارجه و همکاران اقتصادی در هیات دولت گفته اند، ممکن بود، عدم تصویب این لایحه منجر به ایجاد گرفتاری‌هایی برای کشور شود. از طرفی در این رابطه نظر بنده کارشناسی نبوده و صرفا بر اساس صحبت‌های دکتر ظریف و تیم او در این رابطه صحبت می‌کنم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اخراج سه پرستار عربستانی به علت آزار و اذیت کودکان بسته خبری اجتماعی ایسنا در دومین روز از اسفندماه توقف آزمایش انسانی فناوری "کریسپر" در آمریکا تاثیر روغن اسطوخودوس روی سلامت موها کمال گرایی چیست؟ تکالیف جدید "سازمان بیمه سلامت"/ کاهش ۱۵ درصدی خدمات بیمه سلامت در سال ۹۷ لاغری با دانه های چیا

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.