همه داروهای ایرانی با توجه به کنترل‌های دقیق و علمی، موثر هستند

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۹, ۱۳۹۷

 • داروهای والزارتان

  رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: همه داروهای ساخت داخل با توجه به کنترل‌های بی‌نهایت دقیق و علمی و تجربه ارزشمند صنعت داروی کشور، موثر بوده و دارای اثرات لازم هستند و مردم با خیال راحت می توانند از داروهای مورد تایید وزارت بهداشت، استفاده کنند.

  به گزارش ایسنا، دکتر ایرج فاضل با اعلام این مطلب، اظهار داشت: متاسفانه در شرایط کنونی شاهدیم که تبلیغاتی با هدف سودجویی برای داروهای خارجی و علیه داروهای ایرانی به ویژه در شبکه‌های اجتماعی و شبکه‌های تلویزیونی معاند انجام می شود و هدف از این اقدامات این است که مردم را اقناع کنند که تحفه‌های خارجی، تحفه های بهتری است. 

  به گزارش وبدا، وزیر اسبق بهداشت، تاکید کرد: در مورد داروی داخلی به دلیل کنترل‌های بی نهایت دقیق و علمی که انجام می شود، مشکل خاصی وجود ندارد و در حال حاضر نگرانی ما، ایجاد مشکلات در تهیه مواد اولیه است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  از دستگیری فراخوان‌ دهندگان اعتصاب تا جان‌هایی که با الکل می‌پرد کم کاری تروئید چه پیامدهایی دارد؟ افزایش ۱۰ برابری صادرات تجهیزات پزشکی در سال ۹۷ پروفسور سمیعی شهروند افتخاری البرز می‌شود تابستان پرخوری نکنید تبعات مصرف مواد مخدر در زنان باردار چه کار کنیم شاد شویم؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.