هزینه زایمان در کانادا

 • دسته بندی : بارداری و زایمان, زناشویی
 • تاریخ : مهر ۲۱, ۱۳۹۷
 • دوست دارید بدانید هزینه زایمان در کانادا به چه صورته ؟ این مقاله رو تا انتها بخونید

  در کانادا و به طور کل تولد بچه در خاک این کشور، به غیر از فرزندان دیپلمات های خارجی، به طور خودکار جزء شهروندان کانادا حساب می آیند. کانادا و ایالات متحده تنها کشورهای دارای حق شهروندیG7 هستند. در ادامه مقاله به چگونگی به دست آوردن شهروندی کانادا از طریق تولد فرزند اشاره شده است.

  شرایط زایمان در کانادا

   

  قانون ملی کانادا با قانون شهروندی تعریف شده است که تعیین کننده واجد شرایط بودن شهروندان کانادا است. قانون تولد فرزند در کانادا طوری است که با تولد فرزند می توانید شهروندی کانادا را بر اساس اصل ” توجیهی صحیح ” به دست آورید. به طور معمول برای اشاره به شهروندی حق خاک، حق هر کسی که در قلمرو یک کشور به ملیت یا شهروندی این کشور متولد شده است، استفاده می شود.

  شهروندی در کانادا

  برخی از کشورها به طور کامل حق خاک را لغو کرده اند (مانند هند و مالت)، بسیاری از کشورهای دیگر (از جمله کشورهای توسعه یافته مانند استرالیا، فرانسه، آلمان، ایرلند، نیوزیلند، اسپانیا و انگلستان) محدودیت هایی برای “jus soli” دارند، یعنی برای گرفتن حق شهروندی اغلب نیاز به حداقل یک پدر و مادر برای داشتن تابعیت آن کشور دارد. تنها تعداد محدودی از ۱۹۵ کشور جهان در هنگام تولد، به فرزندان شهروندان خارجی می دهند. هیچ کشور اروپایی شهروندی اتوماتیک را بر اساس jus soli اعطا نمی کند.

  والدین فرزند متولد کانادا هر گونه مزیت ویژه ای برای اقامت دائم در کانادا نخواهند داشت. اگر والدین متولد فرزند کانادایی تصمیم بگیرند که در کشور با فرزند باقی بمانند، به عنوان اقامت موقت مانند بازدید کننده، دانشجو یا کارگر ماندگار خواهد بود، در صورتی که واجد شرایط دریافت آن باشد. غیر ساکنان کانادا ممکن است به کانادا منتقل شوند تا کودک را تحویل بگیرند. حقوق و امتیازات شهروندی کانادا که فرزند متولد کانادایی را دریافت می کند عبارتند از:

  • حق اقامت کانادا یا مسافرت به کانادا در هر زمان دلخواه بدون ویزا
  • توانایی دریافت و لذت بردن از منافع مانند آموزش رایگان و مزایای اجتماعی

   

  تولد نوزاد غیر مسلمانان در کانادا

  امروز کانادا یکی از چند ” کشورهای توسعه یافته در جهان ” است که شهروندی بدون قید و شرط را برای کودکان متولد شده در قلمرو خود ارائه می دهد. اگر کودک در کانادا متولد شود، کودک به عنوان یک شهروند کانادایی در نظر گرفته می شود. حتی در شرایطی که کودک در خانواده ای که شهروند کانادا نیستند متولد شود، کودک به طور خودکار شهروند کانادایی می شود. حقوق و امتیازات شهروندی کانادا که فرزند متولد این کشور دریافت می کند عبارتند از:

  • حق اقامت کانادا یا مسافرت به کانادا در هر زمان دلخواه بدون ویزا
  • توانایی دریافت و لذت بردن از منافع مانند آموزش رایگان و مزایای اجتماعی
  • والدین فرزند متولد کانادا هر گونه مزیت ویژه ای برای اقامت دائم در کانادا نخواهند داشت.

  اقامت در کانادا

  اگر والدین متولد فرزند کانادایی تصمیم بگیرند که در کشور با فرزند باقی بمانند، به عنوان اقامت موقت مانند بازدید کننده، دانشجو یا کارگر ماندگار خواهند بود در صورتی که واجد شرایط دریافت آن باشند. اکثر والدین فرزندان متولد کانادا، به همراه فرزندان خود به کشور خودشان می روند، با اینکه می دانند که وقتی کودک رشد می کند و به اندازه کافی بزرگ شده، قادر به بازگشت به کانادا برای زندگی، تحصیل یا کار در کانادا خواهد بود.

  کل هزینه زایمان طبیعی در کانادا در پایان روز ۴۵ دلار خواهد بود، زیرا تحت پوشش برنامه بیمه بهداشتی انتاریو (OHIP) قرار دارد. پوشک بچه ۳۲ دلار (اگر ۲ بسته از پوشک یکبار مصرف نسل هفتم خریداری کنید با بیمه ۱۴ دلار پرداخت خواهید کرد). پدهای زایمان، ۱۵ دلار (اگر پد های Natura Maternity Pad را خریداری کنید و هزینه آن ها حدود ۵ دلار در هر بسته است اما با بیمه ۳ دلار می شود).

  شرایط و هزینه زایمان طبیعی در کانادا

  مدت زمان بستری شدن مادران بعد از زایمان در کانادا در بیمارستان از ۲۴ ساعت تا ۵ روز متغییر است، اما معمولا بیشتر افراد ۲ تا ۳ روز در بیمارستان بستری می شوند. مادران و نوزادان بدون مشکل فقط ۲۴ ساعت معادل یک شبانه روز بستری می شوند، هر مادری که به بخش C برود، به طور متوسط ​​۴ تا ۵ روز در این بخش می ماند. هر نوزادی که مشکل داشته باشد ۵ روز کامل و یا شاید طولانی تر، بسته به آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان می ماند. بیمارستان به احتمال زیاد به شما یک بسته مبتدی که برای ۱-۲ روز اقامت شما هستند، ارائه می دهند، اما اگر بیش از حد در بیمارستان بمانید باید هزینه بیشتری بدهید.

  هزینه خدمات پزشکی در کانادا

  زایمان مسافران و تولد فرزندان در کانادا غیر قانونی نیست. هیچ اطلاعات رسمی فدرال در مورد تولد گردشگری وجود ندارد. کانادا چندین بسته برای مشتریان ارائه می دهد که در قیمت متفاوت هستند. هزینه بسته بندی، هزینه خدمات پزشکی را شامل نمی شود. این به این دلیل است که انتخاب بیمارستان و سایر تنظیمات مشتری می تواند هزینه های تولد طبیعی و اقامت در بیمارستان را از ۳۵۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دلار تغییر دهد.

  هزینه خدمات پزشکی در کانادا
  هزینه خدمات پزشکی در کانادا

  امکانات بیمارستان ها در کانادا

  ۳ نوع اتاق در سراسر بیمارستان های کانادا وجود دارد که آن هم شامل: بخش، نیمه خصوصی و خصوصی می شود. به طور معمول، در بخش اتاق ها ۴-۵ تخت دارند و نیمه خصوصی ۲ تخت دارد و خصوصی فقط خود شما در اتاق هستید. اگر شما قبلا تحت نظر بیمه درمانی کارفرمای خود بوده اید، می توانید از این بیمه استفاده کنید. هزینه اتاق خصوصی برای ۳ روز ۸۸۵٫۰۰ $ و برای ۵ روز ۱،۴۷۵٫۰۰ $ است، این هزینه ها توسط دولت پوشش داده نمی شود.

   

  اتاق های خصوصی در بیمارستان های کانادا

  در یک اتاق خصوصی شما نمی توانید تعداد زیادی بازدیدکننده داشته باشید شما در ۲۴ ساعت می توانید ۲ بازدید کننده داشته باشید، که کودک شما نیز جزء بازدید کننده محسوب می شود. اینترنت سریع و فای رایگان است، اما اگر شما می خواهید از سرعت های بیشتری استفاده کنید شما مجبور به پرداخت هزینه ارائه دهنده خدمات اینترنت خصوصی می شوید. قیمت اینترنت سریع $ ۴۵٫۰۰ تا $ ۷۵٫۰۰ و اتاق هایی که دارای تلویزیون هستند ۴۵٫۰۰ $ تا ۷۵٫۰۰ $ هزینه دربر خواهند داشت.

   

   

 • 0
 • مطالب مرتبط

  سرطان پروستات؛ بیماری اکثر مردان بالای ۶۰ سال دانلود آهنگ خارجی شاد بهترین غذاهای ضد التهاب طرز تهیه شله زرد… طب سوزنی چینی برای درمان دیابت فواید صبح زود بیدار شدن و سحرخیز بودن چیست؟ کم خونی در چه کسانی شایع‌تر است؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.