نقاط تحریک کننده در بدن مردان

 • دسته بندی : اوج لذت جنسی, زناشویی
 • تاریخ : بهمن ۷, ۱۳۹۶
 • نقاط تحریک کننده در بدن مردان

  در یک رابطه ی جنسی داشتن آگاهی از برخی اطلاعات بسیار مهم است. در حقیقت شرایط به گونه ای است که در بسیاری از مواقع نبود این اطلاعات می تواند به سختی و یا جدایی یک رابطه منجربه شود. ارضاء شدن در یک رابطه جنسی برای زن و مرد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با اطلاعات بسیار مهمی در خصوص نقاط تحریک کننده در بدن مردان آشنا کنیم.

  معمولا در هر بار رابطه ی جنسی ارضاء شدن به معنای پرخون شدن دستگاه تناسلی زن و مرد است. در هریک از زوجین در صورتی که ارضاء به صورت کامل شروع و به پایان نرسد با دردهای جسمی و روحی ی همراه خواهند شد. کمر درد یکی از شایع ترین این نوع دردها می باشد. زمانی که بتوانید بر روی نقطه ی حساس همسر خود دست بگذارید یعنی لذت جنسی را در او به اوج رسانده اید.

  در ابتدای شروع یک رابطه جنسی بوسیدن های پی در پی لب های شوهر خود را انجام دهید. این کار را با تمام احساس در پیش بگیرید.یکی از نقاط تحریک کننده در بدن مردان ، بوسیدن گردن آنها می باشد. لمس کردن برخی از نواحی بدن می تواند سبب تحریک یک مرد شود. به عنوان مثال لمس کردن بیضه ها یکی از کارهایی است که همسر شما را به اوج خواهد رساند. سعی کنید تا همزمان این دو کار یعنی بوسیدن گردن و همچنین لمس بیضه ها را انجام دهید ، قطعا با تأثیر فوق العاده آن آشنا خواهید شد.

  کشاله ران در مردان جزء نقاط تحریک کننده در بدن آنها به شمار می رود. لمس کردن به صورت دورانی در این ناحیه در برخی از مردان سبب تحریک آنها می شود. از دیگر نقاط مهم در بدن مردان قسمت پهلوها می باشد. نقاط تحریک کننده معمولا در همه ی افراد به یک صورت نیست ، شما باید شوهر خود را بیشتر بشناسید ، هربار که قسمتی از بدن او را لمس می کنید از او سؤال بپرسید که آیا دوست دارد ادامه بدهید یا خیر ، در صورتی که پاسخ او مثبت بود ، قطعا بر روی نقطه ای مهم از بدن او دست نهاده اید.

  به یاد داشته باشید که تنها لمس کردن سبب ارضاء نخواهد شد ، قطعا صحبت های عاشقانه ، بوسه ها و آغوش هایی گرم می تواند به شدت این نوع از روابط بیافزاید و لذت از یک رابطه جنسی را بیشتر نماید.

   

 • 0
 • مطالب مرتبط

  علل خونریزی بعد از رابطه جنسی چیست؟ درمان سلولیت با اسکراب تفاله قهوه خواص خرمالو؛ از درمان سنگ کلیه تا تقویت بینایی خواص گلاب برای چشم ۱۵ منبع پروتئین گیاهی گردوی سیاه و خواص شگفت انگیز آن عادت‌های بد تغذیه‌ای که نمی‌گذارند وزن کم کنیم

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.