مضرات و طبع گلاب

 • دسته بندی : زناشویی, سلامت, عرق گلاب
 • تاریخ : مرداد ۱۴, ۱۳۹۷
 • اثرات مفید گلاب بر پوست بدن,افزایش فشار خون با گلاب,مضرات گلاب, طبع عرق گلاب,گلاب,گلاب برای جوش صورت,خواص عرق گیاهی گلاب,طبع گلاب,طریقه مصرف گلاب,گلاب بر کودکان

  مضرات و طبع گلاب

   

  طبع گلاب

  طبیعت گلاب گرم میباشد

   

  مضرات مصرف مداوم و بسیار از عرقیات گیاهی

  برخلاف بعضی عقاید، عده‌ای معتقدند عرقیات هیچ ضرری ندارد و پدیده‌ای بوجود آمده که منجر شده است برخی مردم به پشتوانه این سخنان انواع و اقسام عرقیات را در خانه بصورت مداوم مصرف می‌کنند.

  استفاده بسیار از اغلب عرقیات می‌تواند موجب ضعف و حتی کوری شود و این امر نیز به دلیل وجود جزء الکلی برخی گیاهان است که به علت ساقه‌های چوبی بوده و این مسئله در حین فرآیند تقطیر ایجاد می‌شود و یکی از علل سرعت نفوذ عرقیات را نیز می‌توان وجود الکل در آن دانست.

  البته این امر بیشتر در گیاهانی وجود دارد که دارای ساقه‌های چوبی هستند و عرق گلاب و دیگر ازهار غالباً از این امر مستثنا می‌شوند.

   

  چه کسانی باید در مصرف گلاب احتیاط کنند؟

  افرادی که دچار اسهال شدید هستند یا زخم گوارشی و نفخ شدید دارند، همچنین کسانی که دچار بواسیر یا هموروئید می‌باشند بهتر است از گلاب استفاده نکنند.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  انواع مزاج‌های چهارگانه؛ مزاج شما کدام است؟ بررسی جدیدترین روش‌های جراحی شکاف کام و دهان ۱۱ راهکار برای پرپشت کردن ابروها اینفوگرافی / با ۱۲ روش‌ طبیعی درمان سرفه آشنا شوید علائم و درمان دیابت در دوران بارداری نکات بسیار مهم در اولین نزدیکی برای صاف شدن شکم چه بخوریم؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.