مصدومیت شدید تکنسین اورژانس 115 بندرعباس در پی پرتاب جسمی محترقه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۵, ۱۳۹۶

 • اورژانس

  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان گفت: یکی از کارکنان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دوراهی آب گرم گنو با مصدومیت شدیدی مواجه شده است.

  به گزارش ایسنا، دکتر امید حسن اسدی در این خصوص گفت: در ساعت ۱۷:۵۳ روز گذشته(۴ بهمن)، برخورد جسمی محترقه با چشم یکی از کارکنان اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دوراهی آب گرم گنو باعث آسیب شدید این تکنسین از ناحیه چشم راست، شکستگی استخوان اربیت و آسیب به شبکیه چشم شد. 

  وی خاطرنشان کرد: این جسم محترقه از ماشینی عبوری با نیتی نامعلوم، به‌طرف این تکنسین که در حال پیاده‌روی کنار پایگاه بوده پرتاپ شده است. 
  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان هرمزگان در پایان بابیان اینکه تکنسین آسیب‌دیده به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شد، اضافه کرد: با توجه به‌شدت جراحت و آسیب وارده و با صلاحدید پزشک کشیک بیمارستان شهید محمدی تکنسین آسیب‌دیده جهت انجام جراحی اورژانسی با هواپیما به تهران منتقل شد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  تاثیر مخرب فقر خواب بر اقتصاد کشورها کالری زمان استراحت چقدر است؟ دستورالعمل نحوه قیمت‌گذاری تجهیزات پزشکی مشخص و مصوب شود آشنایی با غذاهای ممنوعه به هنگام بیماری! حمایت دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی از راه‌اندازی انجمن «سلیاک» آیا جگر مرغ ضرر دارد؟ ویتامینی که کمک به یادآوری خواب می‌کند

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.