فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان

 • دسته بندی : زناشویی
 • تاریخ : خرداد ۱۵, ۱۳۹۷
 • برترین ها – احسان درخشنده: همه‌ی ما می‌دانیم که نحوه‌ی رفتار و تعامل پدرها و مادرها با فرزندان متفاوت است. معمولاً حضور در کنار مادر آرامش را برای فرزند به ارمغان می‌آورد و حضور در کنار پدر هیجان را؛ اما به راستی، چرا این گونه است؟

  ریشه‌ی اصلی تفاوت در بینش و منش پدر و مادر را باید در تفاوت‌های بنیادین بین هر مرد و زن جستجو کرد. در یک نگاه کلی می‌توان گفت که مردها ذاتاً‌ موجوداتی جسور، ماجراجو و پرهیجان هستند؛ در نقطه‌ی مقابل، زنان اغلب فطرتی آرام، صبور و لطیف دارند.

  البته بررسی دقیق و روانشناسانه‌ی تفاوت‌های مرد و زن (و پدر و مادر) از حوصله‌ی مطلب ما خارج است ولی ما هم به سهم خود نگاهی داشته‌ایم به برخی از تفاوت‌های ظاهریِ پدرها و مادرها در تعامل با فرزندان.

  ویدئویی که در ادامه خواهید دید، با نگاهی طنز و شیرین، تعدادی از تفاوت‌های رفتاریِ پدرها و مادرها را برشمرده است. امیدواریم این ویدئو بتواند مورد پسند شما واقع گردد.

  در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

  فیلم: تفاوت‌های جالب رفتار پدر و مادر با فرزندان

  منبع: برترین ها

 • 0
 • مطالب مرتبط

  نکات بسیار مهم در اولین نزدیکی ست مدل لباس بچه گانه دخترانه شیک افزایش سوخت و ساز بدن، بدون ورزش پیامد‌های خطرناک کاهش وزن سریع بیوگرافی و عکس های سمانه پاکدل… خوردنی‌هایی که دندان‌ها را زرد می‌کنند بهترین رژیم غذایی برای سال ۲۰۱۸

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.