طرز تهیه بستنی وانیل با توت فرنگی...

 • دسته بندی : آشپزی, زناشویی
 • تاریخ : تیر ۲۸, ۱۳۹۷

 • طرز تهیه بستنی وانیل با توت فرنگی

  در این مطلب برای شما عزیزان طرز تهیه بستنی وانیل با توت فرنگی را آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید مشاهده نمایید.

  طرز تهیه بستنی وانیل با توت فرنگی

  طرز تهیه بستنی وانیل با توت فرنگی

  بستنی وانیل با توت فرنگی یکی از دسرهای خوشمزه در فصل گرما است. در این مطلب آشپزی تاپ ناز طرز تهیه این بستنی خنک و خوشمزه را آموزش می دهیم.

  مواد لازم برای بستنی وانیل و توت فرنگی :

  زرده تخم مرغ ۴ عدد / شکر ۷۵ گرم / خامه چرب ۳۰۰ گرم / خامه کم چرب ۴۵۰ گرم / شیر ۳۰۰ گرم / توت فرنگی پودر شده ۵۰ گرم

  طرز تهیه بستنی وانیل و توت فرنگی :

  خامه و شیر را روی حرارت قرار دهید تا بجوشد. زرده تخم مرغ و شکر را مخلوط کنید و هم بزنید تا سفت شود. مخلوط شیر را به صورت شیاری باریک روی زرده ها بریزید و مرتب هم بزنید.

  ظرف را روی حرارت بگذارید و خوب هم بزنید تا میاع غلیظ شود ولی نجوشد.

  مواد را از روی حرارت بردارید و به دو قسمت تقسیم کنید. به یک قسمت آن پوره توت فرنگی اضافه کنید و مواد را کنار بگذارید تا خنک شوند.

  هر قسمت را جداگانه داخل بستنی ساز بریزید تا خوب غلظت پیدا کنند. قالب تارت را با محافظ غذا بپوشانید. یک قسمت بستنی آماده شده را درون قالب بریزید و در فریزر و دیگر قسمت را درون بستنی ساز بریزید.

  اگر مواد به اندازه کافی خنک شدند به مدت ۴۵ دقیقه درون دستگاه بستنی ساز بریزید تا آماده شود. بعد از اینکه قوام آمد قسمت دوم، بسنی آن را بر روی لایه او بریزید و به مدت یک شب درون فریزر بگذارید. بستنی را می توانید میل کنید.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه به کمک روش های طبیعی از شر پوست خشک خلاص شویم؟ دانلود آهنگ جدید عربی شاد خونریزی یا لکه های دوران بارداری از کجا می آیند؟ آموزش بافت مو حصیری… بیماری راشیتیسم در بزرگسالان دل درد و کمر درد در بارداری طبیعی است؟ آمپول نوروبیون را چند روز یکبار بزنیم؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.