ضرورت راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مرداد ۳, ۱۳۹۷

 • امیرمسعود عرب لودریچه، رییس دانشگاه علوم بهزیستی

  رئیس جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از جمله اهداف این دانشگاه را تعیین الگوها در حوزه توانبخشی، سلامت اجتماعی و سلامت روان برشمرد و بر ضرورت اقدام به راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها تاکید کرد.

  به گزارش ایسنا، امیرمسعود عرب لودریچه در مراسم معارفه خود که امروز با حضور معاونین وزارت بهداشت در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد، همزمانی انتصاب خود به ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با میلاد امام رضا (ع) را به فال نیک گرفت و با بیان اینکه در این دانشگاه بزرگ و از آن فارغ‌التحصیل شده است، ادامه داد: بنای ما این است که آرامش و اعتدال موجود در دانشگاه را حفظ کرده و با رویه‌هایی که آغاز کرده‌ایم بتوانیم دانشگاه را با کمترین تنش از وضعیت کنونی جامعه که به لحاظ بین المللی با مشکلاتی مواجه است، عبور دهیم.

  وی با بیان اینکه افرادی که نیازمند دریافت خدمات توانبخشی هستند، مورد غفلت واقع شده‌اند، از لزوم راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمامی استان‌ها با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی سخن گفت و تاکید کرد: هدف من اعتلای دانشگاه و تحقق عدالت در سلامت جامعه است.

  وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بتوانیم بیمارستان‌های توانبخشی را به منظور خدمت‌رسانی بهتر به افراد نیازمند این خدمات در تمامی استان‌ها راه‌اندازی کنیم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  خواص بادام برای پوست صورت خوردنی‌های مضر برای مبتلایان به میگرن آرتریت روماتوئید و رژیم غذایی ۴ راه آرام کردن آدم های مضطرب درمان گلو درد با شلغم و عسل امکان پیگیری قضایی در خطاهای تست پتاسیم در کشور فراهم شد بازدیدهای وزیر بهداشت در سفر یک روزه‌اش به مشهد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.