ضرورت راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : مرداد ۳, ۱۳۹۷

 • امیرمسعود عرب لودریچه، رییس دانشگاه علوم بهزیستی

  رئیس جدید دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از جمله اهداف این دانشگاه را تعیین الگوها در حوزه توانبخشی، سلامت اجتماعی و سلامت روان برشمرد و بر ضرورت اقدام به راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمام استان‌ها تاکید کرد.

  به گزارش ایسنا، امیرمسعود عرب لودریچه در مراسم معارفه خود که امروز با حضور معاونین وزارت بهداشت در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد، همزمانی انتصاب خود به ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با میلاد امام رضا (ع) را به فال نیک گرفت و با بیان اینکه در این دانشگاه بزرگ و از آن فارغ‌التحصیل شده است، ادامه داد: بنای ما این است که آرامش و اعتدال موجود در دانشگاه را حفظ کرده و با رویه‌هایی که آغاز کرده‌ایم بتوانیم دانشگاه را با کمترین تنش از وضعیت کنونی جامعه که به لحاظ بین المللی با مشکلاتی مواجه است، عبور دهیم.

  وی با بیان اینکه افرادی که نیازمند دریافت خدمات توانبخشی هستند، مورد غفلت واقع شده‌اند، از لزوم راه‌اندازی بیمارستان‌های توانبخشی در تمامی استان‌ها با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی سخن گفت و تاکید کرد: هدف من اعتلای دانشگاه و تحقق عدالت در سلامت جامعه است.

  وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بتوانیم بیمارستان‌های توانبخشی را به منظور خدمت‌رسانی بهتر به افراد نیازمند این خدمات در تمامی استان‌ها راه‌اندازی کنیم.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  افتتاح بیمارستان «کوار» با حضور وزیر بهداشت عمده مشکل بهداشت و درمان خوزستان دخالت "سیاسیون" در تصمیمات فنی است ارومیه به عنوان مهد طب مدرن ایران ثبت ملی شود ویدئو / جزئیاتی از آمار حوادث جاده‌ای در ایران بارداری ۹۱۱ بیمار مبتلا به سقط مکرر و پیامدهای ناشی از آن بررسی شد از شرط "کلانتری" برای انتقال آب خزر به سمنان تا شایعات تسهیلات سربازی رقیق کننده های طبیعی خون برای پیشگیری از لخته شدن خون

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.