سنگ پا یا درمان گر بیماری ها

 • دسته بندی : استحمام, زناشویی, سلامت
 • تاریخ : اسفند ۱۳, ۱۳۹۶
 • سنگ پا یا درمان گر بیماری ها

   

  در گذشته استفاده از سنگ پا یکی از مهم ترین اعمال در زمان حمام کردن بود اما امروزه این امر نادیده گرفته می شود. در حقیقت سنگ پا زدن به نوعی می تواند به خوبی بسیاری از بیماری ها را نیز درمان نماید به همین دلیل از اهمیت ویژه ای برخوردار است که ما چگونه از این خاصیت مهم برای سلامت بدن خود استفاده خواهیم کرد. سعی کنید تا یک سنگ پا از نوع مرغوب تهیه نمایید تا در ادامه با خواص بی نظیر آن آشنا شوید.

  زمانی که شما سنگ پا را بر روی کف پای خود قرار می دهید متوجه خواهید شد که چه حس خوبی برای رفع خستگی را نیز با خود به همراه دارد. پس در ابتدا برای رفع خستگی و کرختی از کف پا این کار را انجام دهید. سلول هایی که به صورت مرده بر روی کف پای شما وجود دارند از این طریق از بین خواهند رفت و جای خود را به سلول های تازه می بخشند. اگر از سنگ پای مرغوبی استفاده کنید قطعا متوجه خواهید شد که این سنگ پا می تواند بر روی اعضای دیگر بدن شما هم تأثیر مثبتی داشته باشد.

  یکی از تأثیرات اصلی که سنگ پا بر روی سلامتی بدن ما می گذارد در ارتباط با رفع هر نوع علامت مربوط به سردرد می باشد زیرا با مالش سنگ پا شما متوجه خواهید شد که این عمل به جریان بیشتر خون در پاها و انتقال آن به بدن شما نیز کمک می نماید. اگر خانم هستید و پوست ظریفی دارید بهتر است تا از سنگ پای معمولی استفاده کنید اما اگر آقا هستید و پوستی خشن را در اختیار دارید یکی از بهترین گزینه ها استفاده از سنگ پایی است که میزان خشونت بیشتری دارد تا بتواند لایه های سطحی را از بین برده و به سلامت بدن شما کمک بیشتری کند.

  به دلیل برقراری جریان خون مناسب شما می توانید از انواع مشکلات مربوط به مغز و اعصاب نظیر بی خوابی های طولانی ، افسردگی های شدید و . . . در امان باشید. سعی کنید تا سنگ پا را به آرامی بر روی کف پای خود بکشید زیرا خشونت بسیار زیاد در این رابطه می تواند در نهایت به ضرر شما تمام شود و با انتقال دادن عوامل میکروبی نیز همراه شود. برخی از نتایج تحقیقات به این تأثیر اشاره دارد که با زدن سنگ پا شما می توانید با تنظیم کردن جریان خود به تعادل قند خون نیز کمک شایانی کنید.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  کاهش سهم مردم در پرداخت هزینه‌های سلامت بعد از اجرای طرح "تحول" تلاش جامعه جهانی برای ریشه‌کنی هاری با واکسیناسیون نرخ مرگ مادران در اثر عوارض بارداری و زایمان کودک‌ در هر سنی چقدر باید بخورد و بخوابد! زمان ازدواج و بارداری را به تاخیر نیندازید فین‌فینو‌های کوچولو اعتیادآورترین مخدرهای جهان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.