سامانه برخط پیشگیری از کمبود در تامین تجهیزات پزشکی راه‌اندازی می‌شود

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۲, ۱۳۹۷

 • دکتر مسایلی

  مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: پیگیری اداره کل تجهیزات پزشکی، نافی مسئولیت دانشگاه‌ها در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیازشان نیست.

  به گزارش ایسنا، دکتر رضا مسائلی، مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت در جمع مدیران تجهیزات پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی، اظهار داشت: سامانه برخط، جهت اعلام و پیشگیری از کمبود در تامین تجهیزات پزشکی توسط اداره کل تجهیزات پزشکی طراحی شده و تمامی دانشگاه‌ها و مراکز درمانی می‌توانند از طریق کارتابل خود در سامانه imed.ir به لینک مذکور دسترسی داشته باشند و کمبودهای موجود در این حوزه را به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام کنند. همچنین این گزارش‌ها به صورت روزانه در کمیته مشخصی در اداره کل، بررسی و پیگیری می‌شود.

  بنابر اعلام وبدا، وی در ادامه خاطرنشان کرد: پیگیری اداره کل تجهیزات پزشکی، نافی مسئولیت دانشگاه‌ها در تامین تجهیزات پزشکی مورد نیازشان نیست و دانشگاه‌ها باید در این زمینه تدابیر لازم را بیندیشند.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  اثرات انواع مواد مخدر و دارو بر روی میل جنسی عرق خارشتر ، خواص ، طبع ، طریقه مصرف و مضرات خارشتر دکتر‌ها با نگاه به چشمان شما چه می فهمند؟ توزیع واکسن جدید آنفلوآنزا از نیمه شهریور/ زمان مناسب برای واکسیناسیون دلیل ریزش مو زیر دوش امیدهای تازه درمان بیماری پروانه‌ای و زخم دیابت با پلاسما غفلت خانواده‌ها از آسیب‌های جنسی فرزندان پسر

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.