رئیس کتابخانه مرکزی همدان با قصور پزشکی جانباخته؟

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آذر ۲۲, ۱۳۹۷

 • قصور پزشکی

  مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از مرگ مادری پس از زایمان در بیمارستان خبر داد.

  دکتر علی احسان صالح در گفت وگو با ایسنا در تشریح این خبر اظهار کرد: صبح روز گذشته یک مادر پس از زایمان در بیمارستان جان باخت که علت مرگ آن توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است. 

  وی با بیان اینکه نمونه برداری از این فرد صورت گرفته است، تصریح کرد: ممکن است این مادر بر اثر آمبولی لخته خون یا آمبولی مایع آمونیاتیک جان باخته باشد.

  صالح در پاسخ به اینکه خانواده متوفی اعلام کرده اند دخترشان پس از تزریق آمپول نفسش گرفت، صورتش کبود شد و به کما رفت، عنوان کرد: نمی توان در این زمینه تا زمان بررسی نمونه‌ها و انجام آزمایشات لازم اظهار نظر کرد و ممکن است این موضوع بین یک تا دو ماه به طول انجامد.

  مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان درباره اینکه بنا به گفته خانواده متوفی، حساسیت دخترشان به آمپول تزریقی اعلام شده بود و بر اثر این قصور عزیزشان جان باخته، عنوان کرد: حساسیت قابل کنترل است و نمی توان قطعی گفت به این علت فوت کرده و پس از بررسی تکمیلی نتیجه نهایی اعلام می شود. 

  متوفی منصوره حسینی شعار، رئیس کتابخانه مرکزی همدان حدودا ۳۵ ساله بوده که پس از تولد نخستین فرزندش در بیمارستان بوعلی همدان جان باخت.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مصرف قهوه قبل از ورزش گردشگری سلامت در کشور توسعه می‌یابد/ کاهش پرونده‌های تخلف پزشکی آیا شکمی بدون چربی های انباشته می خواهید؟ تشریح جزئیات سرانه بیمه کارکنان دولت در بیمه سلامت تشریح تسهیلات ارائه‌شده به شرکتهای صادرکننده تجهیزات پزشکی مضرات مصرف افراطی دارچین خطر هپاتیت در مبتلایان به سرطان

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.