دل‌نوشته وزیر بهداشت درباره درگذشت ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۲۴, ۱۳۹۶
 • وزیر بهداشت درگذشت ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی را تسلیت گفت.

  به گزارش ایسنا، دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت در یادداشتی درباره جان باختن ۳۰ خدمه ایرانی نفت‌کش سانچی نوشت: «طی یک هفته گذشته، کلماتی سیاه، چون دود برآمده از نفتکش سانچی، خبرهایی تلخ ساختند، تا امروز خبر سوختن پیکرهای عزیزان‌ دریادل‎مان در میان شعله‌های آتش و آسمانی شدن روح بلندشان را بشنویم.

  یک هفته‌ای که نه تنها خانواده‎های آن بزرگ‌مردان که ملت ایران، در میان خوف و رجا، دست به دعا و چشم به آسمان داشتند؛ اما افسوس که تقدیر، دگرگونه رقم زد؛ تا همه ایران در سوگ دلاورمردان عرصه اقتصاد میهن، سیاه پوش شود و دل‌ها محزون و چشم‌ها اشک‌بار.

  اینجانب ضمن ادای احترام به مقام شامخ آن شهیدان ارجمند، مصیبتی چنین بزرگ را به ملت شریف ایران و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منّان برای فرزندان دریادل کشور، مأوا در بهشت برین و برای بازماندگان شکیبایی خواهانم.»

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  ارتباط مغذی‌های رژیم غذایی مدیترانه‌ای با حفظ سلامت مغز راه‌ حلی تازه برای مشکل بی‌خوابی اینفوگرافی / ۱۲ راهکار برای رهایی از تعریق زیادِ پا ویزیت "طب سنتی ایرانی" بیمه می‌شود ۷۰۰هزار سالمند ایرانی "دمانس" دارند سیر چه خاصیت هایی دارد؟ سرانجام طرح "ارائه خدمات جامع به بیماران خاص" چه شد؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.