درخواست "هاشمی" از "جهرمی" برای رفع مشکلات زیرساختی ارتباطات آذربایجان غربی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

 • وزیر بهداشت در آذربایجان‌غربی

  وزیر بهداشت با اشاره به نیاز حوزه سلامت به پهنای باند و دسترسی به اینترنت به منظور ایجاد پرونده الکترونیک سلامت، گفت: امیدوارم حاصل سفر وزیر ارتباطات به استان آذربایجان غربی، رفع مشکلات جدی استان در حوزه زیرساخت‌های ارتباطات باشد.

  به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی در جمع خبرنگاران میاندوآب، گفت: حاصل آمدن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان آذربایجان غربی باید این باشد که مشکلات زیرساختی ارتباطی موجود در استان برطرف شود که این زیرساخت ها در حوزه سلامت مبنای ایجاد پرونده الکترونیک سلامت است.

  وی با اشاره به اینکه رفع مشکلات زیرساختی ارتباطات با ارتقاء خدمات سلامت ارتباط مستقیمی وجود دارد، افزود: در بسیاری از نقاط استان به دلیل اینکه پرونده الکترونیک سلامت محور فعالیت است، نیاز به پهنای باند و دسترسی به اینترنت بیشتر از آنچه که در حال حاضر وجود دارد، مورد نیاز است.

  وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: با توجه به اهتمام خوبی که مهندس جهرمی برای توسعه خدمات الکترونیک دارند، امیدوارم حاصل سفر ایشان به استان آذربایجان غربی رفع مشکلات جدی این حوزه باشد.

  بنابر اعلام وبدا، با حضور وزیر بهداشت در شهرستان میاندوآب، عملیات ساخت بیمارستان جایگزین عباسی میاندوآب آغاز و مرکز جامع خدمات سلامت دانش این شهرستان افتتاح شد.

  این بیمارستان قرار است در زمینی به مساحت ۵۵ هزار متر مربع با ظرفیت ۲۵۰ تخت توسط وزارت راه و شهرسازی ساخته شود.

  مرکز جامع خدمات سلامت دانش در زمینی به مساحت ۲۸۵۸ و با زیربنای ۹۸۰ متر مربع ساخته و تجهیز شده است.

  جمعیت تحت پوشش این مرکز جامع خدمات سلامت، ۲۷ هزار نفر و واحدهای تحت پوشش آن نیز پایگاه جانباز و عباسپور میاندوآب است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  روش های ساده برای کاهش چین و چروک پوست جرعه ای از سفره معنویت و اخلاق استاد بی بدیل اخلاق؛ مرحوم " دکتر علیرضا یلدا " درمانی امیدبخش برای مقابله با بیماری هانتینگتون تجربیاتی که زلزله کرمانشاه به همراه داشت افتتاح خط ۷ مترو تهران تا چند روز آینده/زمزمه تولید مجدد موتورسیکلت‌های کاربراتوری آخرین وضعیت "سرطان" در کشور / احداث ۱۳۷ مرکز جدید تشخیص سریع بیماری ماجرای خروج برخی داروهای شیمی درمانی از پوشش بیمه

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.