دانستنی های زنانه در شب زفاف

 • دسته بندی : آداب شب زفاف, زناشویی
 • تاریخ : بهمن ۱۷, ۱۳۹۶
 • دانستنی های زنانه در شب زفاف گرداوری شد

  دانستنی های زنانه در شب زفاف

   

  زنان نیز همچون مردان در یک رابطه دو طرفه نقش مهمی دارند. زن نباید به واسطه ترس و اضطرابی که دارد با همسر خود همچون یک غریبه رفتار کند. بلکه شما در حال حاضر یک زندگی مشترک را آغاز کرده اید و هریک نسبت به دیگری وظایفی برعهده دارید که یکی از آنها برطرف کردن نیاز های جنسی می باشد. دانستنی های زنانه در شب زفاف به شما می آموزد که می تواند با پشت سر گذاشتن چند مرحله ی ساده از ترس در این شب بکاهید.

  همانطور که همسر شما به شما مهر می ورزد و لباس عروس را از تن شما بیرون می آورد ، در اولین شب زندگی شما نیز وظیفه دارید تا لباس های او را درآورید و اندکی ماساژ دهید ، زیرا او نیز به اندازه ی شما در یک روز پر استرس قرار داشته و خستگی زیادی را تجربه نموده است. بنابراین در کنار هم قرار گرفتن و صحبت کردن در رابطه با روز عروسی می تواند تا اندازه ای صمیمیت را بین شما برقرار نماید و تا حدودی از استرس شما بکاهد.

  پس از دوش گرفتن می توانید با همسر خود در رختخواب یا بر روی کاناپه دراز بکشید و از نیازهای خود صحبت کنید. زیرا احساسات روحی شما مطمئنا تأثیر زیادی بر روی رابطه باقی می گذارد. همسر شما می تواند همسر یک رابطه عاشقانه داشته باشد یا با کمی اشتباه این رابطه را به یک رابطه سرد برای همیشه تبدیل کند. بنابراین در شب اول در خصوص آنچه که از آن لذت می برید و آنچه که از آن متنفر هستید صحبت کنید. می توانید با آلت تناسلی همسر خود آشنا شوید و آن را از نزدیک مشاهده کرده و لمس کنید.

  همچنین اجازه دهید تا این کار از سوی همسر شما نیز انجام شود. می توانید برهنه شوید و از همسر خود بخواهید تا در این شب برهنه شود. مشاهده ی حالت برهنه از بدن یکدیگر تا حدودی شرم و حیا را فرو می ریزد و کار را برای برقراری رابطه جنسی پایدار و عاشقانه در شب بعد یا شب های بعدی راحت تر می کند. برای شب زفاف لباسی را آماده کنید ، این لباس به نوعی لباس خواب باشد تا راحت پوشیده و از تن بیرون آورده شود. خود را برای همسر خود آراسته کنید. آرایش کنید و عطری خوشبو به بدن خود بزنید با این کار او را به سوی خود جلب خواهید کرد.

 • 0
 • مطالب مرتبط

  عوارض لیزر واژن چیست؟ آزمایشگاه پاتوبیولوژی نوبل رفتار بد کودک قابل اصلاح است اگر… افزایش لذت جنسی با ۱۲ نکته طلایی رژیم مایعات چیست و چه زمانی استفاده می‌شود؟ چرا شیردوش های فیلیپس اونت چطور از شر افتادگی سینه های خود خلاص شویم؟!

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.