جذب ۱۱۰ هزار نفر در مجمع خیرین سلامت کشور

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : آگوست 20, 2018
 • مجمع خیرین سلامت

  معاون امور استان‌های مجمع خیرین سلامت کشور گفت: تا پایان سال گذشته بالغ بر ۱۱۰ هزار نفر خیر جذب مجمع خیرین سلامت کشور شده اند و با این مجمع مشارکت خیرخواهانه دارند.

  به گزارش ایسنا، اسماعیل غنیان در آئین برگزاری دومین دوره انتخابات هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت شهرستان‌های ساوه و زرندیه با اشاره به گذشت بیش از ده سال از آغاز فعالیت مجمع خیرین سلامت کشور به صورت رسمی، عنوان کرد: تا پایان سال ۹۶ بالغ بر ۶۰۰۰ میلیارد ریال توسط خیرین به حوزه سلامت کشور کمک مالی شده است.

  وی با تاکید بر اینکه مجمع خیرین سلامت یکی از بازوان محکم برای ارتقاء سلامت در جامعه است، تصریح کرد: خیرین در ساخت مراکز درمانی و بهداشتی در بیشتر شهرهای کشور مشارکت داشته اند.

  غنیان ادامه داد: در حال حاضر در ۳۰۰ نقطه از شهرهای کشور مجمع خیرین سلامت شعبه دارند و رویکرد این مجمع در احداث مراکز بهداشتی و درمانی به صورت خیرمحور است به گونه‌ای که خیرین به صورت مستقیم در نحوه تعریف و اجرای پروژه های درمانی نظارت و مشارکت دارند.

  وی در ادامه با تاکید بر بهره مندی از تمامی ظرفیت‌ها در اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های مجمع خیرین سلامت کشور اظهار کرد: استفاده از ظرفیت بانوان و نیز حرکت در حوزه تحقیقاتی و پژوهشی از مهمترین رویکردهای مجمع خیرین سلامت کشور در تمامی شهرهاست.

  غنیان با اشاره به ظرفیت بالای ساوه و زرندیه در حوزه مشارکت های مردمی تصریح کرد: مردم نوعدوست این دو شهرستان ظرفیت عظیمی در تامین نیازهای درمانی و بهداشتی دارند و بخش اعظمی از نیازهای شهرستان از طریق مشارکت خیرین تامین شده است.

  در پایان جلسه، انتخابات صورت پذیرفت که نهایتا مهدی عسگریان، عزیزالله امینیان، محمد شرافت، حسام‌الدین شهیدی، محمد نادی، حسین ناصری و محمدتقی کشاورزی به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و محسن مقدم و علی جراحی به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره با رای اکثریت انتخاب شدند.

  همچنین ابوالفضل صبوحی  و محمد اقبال به عنوان بازرس اصلی  و عباس لشکری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

  انتخابات هیئت رئیسه مجمع نیز برگزار شد و محمد نادی به عنوان رئیس هیئت مدیره، سیدجلال شاهرخ به عنوان مدیر عامل و حسین ناصری نیز به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.


  انتهای پیام

  منبع: ایسنا
 • 0
 • مطالب مرتبط

  نظارت بر اغذیه فروشی‌های اماکن زیرمجموعه شهرداری تهران چرا استفاده از روغن گلرنگ برای پوست شما خوب است؟ تاری دید نشانه بیماری شبکیه است اختلال استرس پس از سانحه و راه درمان آن ترخیص تعدادی از مجروحان بستری حادثه تروریستی اهواز شناورهای اورژانس در راه خلیج‌فارس از گرمازدگی تا مرگ /سه مرحله گرمازدگی را بشناسیم

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.