ترفندهای لاغری سریع

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : بهمن ۱۲, ۱۳۹۶
 • weight loss

  بهترین ترفند لاغری را پیدا کنید و به جای زحمت زیاد برای کاهش وزن سعی کنید هوشمندانه رفتار کنید.

  بارها شده افرادی را دیدیم كه برای كاهش وزن رژیم های سختی می گیرند و بعد از مدتی به سختی یك یا دو كیلو وزن كم می كنند اما شاید راهكار بهتری هم وجود داشته باشد.

  ۱٫ موز، سیب و یا نعناع را بو کنید

  نتایج یک تحقیق که بر روی ۳۰۰۰ نفر در شیکاگو انجام شد، نشان داده افرادی که غذاها را بیشتر بو می کنند، کمتر گرسنه می شوند. در واقع محققین معتقدند که بوئیدن غذاها مغز شما را گول می زند که شما در حال خوردن آن ماده غذایی هستید.

  ۲٫ در مقابل صندلی میز ناهارخوری خودتان، یک آینه بر روی دیوار نصب کنید

  میزان مواد غذایی خورده شده یک سوم افرادی که در مقابل خودشان آینه نصب کرده اند، کاهش یافته است. محققان بر این باورند که غذا خوردن در مقابل آینه این حقیقت را برای شما یادآور می شود که چه اهدافی را برای کاهش وزن در نظر دارید.

  ۳٫ دور برتان را با رنگ آبی پر کنید

  یکی از دلایل اصلی که رستوران های فست فود کمتری را می یابید که دکوری آبی رنگ داشته باشند این است که رنگ آبی در نقش یک مهار کننده اشتها می تواند به خوبی ظاهر شود. سعی کنید در بشقاب آبی رنگ غذا بخورید و رومیزی آبی رنگ بر روی میزتان باشد. همچنین سعی کنید از رنگ های زرد، نارنجی و قرمز اجتناب کنید، زیرا این رنگ ها موجب افزایش اشتها می شوند.

  ۴٫ از غذایتان عکس بگیرید

  سعی کنید تا از غذایی که می خورید عکس بگیرید و آنها را در تلفن همراه تان به همراه تاریخ نگهداری کنید. مسلما دفعات بعد با دیدن عکس های غذاهای پرکالری که میل کرده اید شما را از خوردن دوباره آنها پشیمان می کند. البته به خاطر داشته باشید که این روش ممکن است برای بعضی از افراد برعکس کار کند.

  ۵٫ خودتان را ببندید

  یکی از روش های موفق در کنترل وزن که در فرانسه پرطرفدار است، بستن خودتان با روبان است. زنان فرانسوی قبل از رفتن به ضیافت های شام، یک روبان نازک را زیر لباس به دور کمرشان می بندند و این موضوع سبب می شود تا در صورتی که بیش از حد مجاز غذا بخورند، شکم شان به روبان فشار بیاورد و یادشان بیاید که باید خوش اندام بمانند.

  ۶ راه خانگی برای سفید کردن دندان‌ها

  برترین جاهای دیدنی روسیه برای تفریح

  منبع: آلامتو

 • 0
 • مطالب مرتبط

  تاریخچه خانوادگی بر روی سن شروع بیماری آلزایمر تاثیر دارد نامه رئیس کل سازمان نظام پزشکی به رییس قوه قضائیه درباره مجازات حبس پزشکان در اجرای برنامه پزشک خانواده عزم جدی داریم تغییر میکروبیوم پوست با مصرف داروی آکنه تجلیل از ولی‌الله محرابی در برنامه «عصر کتاب» جبران کسری بودجه برنامه پزشک خانواده از حقوق پزشکان کذب است استفاده از شبکه‌های اجتماعی "قطعا" بر سلامت روان تاثیر می‌گذارد

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.