بررسی نحوه هماهنگی و مدیریت اطلاعات خدمات بهداشت و درمان در زلزله کرمانشاه

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : دی ۱۲, ۱۳۹۶

 • زلزله

  مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه در حوزه بهداشت و درمان با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی استان‌ها خبر داد.

  افشین علیخانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرایی شدن گام نخست دوره درس‌های آموخته شده زلزله کرمانشاه با حضور اعضای تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری، اظهار کرد: در دوره مذکور از بین ۲۷۰ نفر از اعضای تخصصی تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری که در عملیات پاسخ به زلزله کرمانشاه شرکت داشتند، تعداد ۴۷ نفر به‌ عنوان نماینده در ۶ کارگروه تقسیم و شرح وظایف، ابزار و ملزومات تیمی و فردی تخصصی، فرم‌های عملکردی و نقاط ضعف و قوت سیستم مورد بررسی قرار گرفت.
  مدیرکل بهداشت و درمان در ادامه تاکید کرد: بر اساس جمع بندی و مستند سازی موارد مطرح شده، دستورالعمل‌های عملیاتی تیم‌های بهداشت و درمان در برنامه ریزی آتی جهت ارایه خدمات تغییر متناسب خواهد کرد.
  علیخانی افزود: لازم به ذکر است که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده کارگاه مذکور با حضور معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی در روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه سال جاری برگزار و مباحث هماهنگی، فرماندهی و مدیریت اطلاعات در زلزله کرمانشاه در قالب کارگروه های تخصصی، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
  وی در پایان خاطر نشان کرد: در همین راستا، همکاران حوزه سلامت در بلایا و فوریت های پزشکی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز نسبت به ارایه یافته ها و درس‌های آموخته شده اقدام خواهند کرد.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  گل مژه چشم چیست؟ + علت و درمان آن خواص شگفت انگیز ژلاتین افت شدید دمای کشور/ چک‌های برگشتی داروخانه‌ها و بدقولی بیمه‌ها مقاله درباره ساییدگی مفاصل زانو و دویدن چند پزشک در مناطق محروم کار می‌کنند؟ ابلاغ آیین‌نامه جدید عطاری‌ها؛ بزودی/ عطارها، تخصصی می‌شوند راهکاری متفاوت برای درمان وزوز گوش

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.