اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس

 • دسته بندی : زناشویی, مطالب خواندنی و جالب
 • تاریخ : شهریور ۲۴, ۱۳۹۷
 • به گزارش ایران ناز برای اولین بار در رقابت های دختر شایسته انگلستان، یک دختر مسلمان با حجاب، انتخاب شد. سارا افتخار، دانشجوی ۲۰ ساله از شهرستان یورک‌ شر غربی در انگلستان، برای اولین بار توانست نشان دختر شایسته را بر سرش بگذارد.

  در واقع این اولین باری بود که یک دختر مسلمان با حجاب در مرحله نهایی این رقابت ها حضور می یابد.

   

  اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس

   

  او در صفحه اینستاگرامش که بیش از ۵۰۰۰ فالوور دارد، خوشحالی و غرورش را از برد این مسابقه با هوادارانش به اشتراک گذاشت:

  «این رقابت برای من واقعا تجربه منحصر بفردی بود به طوری که تا آخر عمرم فراموش نخواهم کرد. من هیچوقت فکر نمی کردم که این فرصت برای من فراهم شود و از این بابت خدا را شکر می کنم.»

   

  زمانی که نظر او را در مورد زیبایی پرسیدیم، در جواب گفت: «من در مسابقه دختران شایسته ۲۰۱۸ شرکت کردم تا به همه نشان دهم که زیبایی هیچ تعریف مطلقی ندارد. هر کسی به نوبه خودش زیباست، بدون توجه به وزن، نژاد، رنگ و قیافه…»

   

   

  اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس

   

  او پس از برد در این رقابت، در همکاری با دختر شایسته انگلستان، کمپینی را برای کمک به کودکان سراسر جهان به راه انداخت. او حتی یکی از اهداف شرکت در این رقابت ها را یافتن فرصتی برای جمع آوری کمک هزینه های کودکان اعلام می کند.

   

  البته فعالیت سارا به شرکت در این رقایت محدود نمی شود. او علاقه زیادی به صنعت مد و فشن دارد، به طوری که در سن ۱۶ سالگی بیزنس لباس خود را به راه اندخت.

   

  افراد بسیاری به خاطر این طرز فکر او، در شبکه های اجتماعی او را تحسین کردند.

  یکی از کاربران در توییتر خود نوشت: «خیلی ها از این که یک مسلمان با حجاب در این رقابت پیروز شده، به خشم آمدند اما به نظر من، دیدن این تفاوت ها خوشحالی دارد، نه ناراحتی. سارا باید این موفقیت را جشن بگیرد.»

   

   

   

  اولین فینالیست با حجاب در مسابقه دختران شایسته + عکس

   

  یکی دیگر از هواداران سارا نیز در صفحه خود نوشت: «خیلی خوشحالم که امسال یک دختر محجبه در این رقابت مقام آورده است. این اولین باری ست که این اتفاق می افتد که به نظرم باید آن را به فال نیک بگیریم. زیبایی در هر شکلی که باشد، ستودنی ست.»

  منبع: ایران ناز

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه آهنگ پیشواز ایرانسل را تغییر دهیم یا حذف کنیم… بیوگرافی و عکس های حامد همایون… سوتی های جالب و خنده دار فیلم های سینمایی معروف جهان سه مقصد عالی برای ریلکس کردن در نوروز ۹۸ خواص گیاه مریم گلی میوه‌هایی که بیشترین مقدار قند را دارند چرا کودک ما به بلوغ زودرس می رسد؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.