انتقاد نوبخت از بازنشستگی اجباری پزشک همراه ورزشکاران در جاکارتا

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : شهریور ۷, ۱۳۹۷
 • یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه‌ای به وزیر بهداشت و درمان از بازنشستگی اجباری محمد رازی پزشک همراه تیم‌های ورزشی کشورمان به بازی‌های آسیایی جاکارتا انتقاد کرد و خواستار تجدید نظر در این موضوع شد.

  به گزارش ایسنا، علی نوبخت حقیقی نماینده تهران در نامه ای به وزیر بهداشت و درمان مجلس بازنشستگی اجباری محمد رازی پزشک همراه  تیم‌های ملی کشورمان به جاکارتا را حرکت نسنجیده دانست و خواستار باطل شدن این حکم شد.

  متن کامل نامه نوبخت به قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان مجلس به شرح زیر است:

  «جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی
  وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی
  با سلام و احترام
  بازنشستگی اجباری استاد محترم جناب آقای دکتر محمد رازی دانشیار ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ایران و رئیس انجمن ارتوپدی آن هم بلافاصله پس از انتشار مقاله ای از سوی ایشان به مناسبت روز پزشک را به صلاح دولت تدبیر و امید نمی‌دانم.

  بنا به اطلاع واصله ایشان هم اکنون به عنوان پزشک همراه تیم های ورزشی کشورمان در جاکارتا می باشند، این حرکت نسنجیده ما را به فکر حرکت تخریبی دولت نهم و دهم در انفصال از خدمت افرادی که به عنوان مأمور از سوی دولت جمهوری اسلامی ایران در کشور دیگر مشغول انجام وظیفه بوده اند می اندازد. لذا خواهشمندم دستور فرمایید حکم غیر مدبرانه فوق را باطل نمایید.

  با تشکر دکتر علی نوبخت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و دبیر مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی»

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  تولید ماده گیاهی جدید برای بسته‌بندی مواد غذایی علت حساسیت دندان‌ها چیست؟ ضرورت ایجاد ساختارهای جدید خدمات توانبخشی و بازتوانی شناختی در نظام سلامت کاربرد "بوتاکس" در درمان "آرتروز" مزایای سرکه سیب برای لاغری قدردانی معاون ارتباطات دفتر رییس جمهور از قاضی زاده هاشمی تدوین دستورالعمل جدید نظام ارجاع/تعیین تکلیف "اتباع" و "بیماران مزمن"

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.