آموزش سالاد پاستا ایتالیایی

 • دسته بندی : آشپزی, زناشویی, طرز تهیه سالاد
 • تاریخ : بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
 • آموزش سالاد پاستا ایتالیایی و طرز تهیه سالاد گرداوری شد

  آموزش سالاد پاستا ایتالیایی

   

  پاستا یا همان ماکارونی که به شکل های متنوعی در بازار موجود می باشد به تنهایی قابل خوردن نیست. شما حتما از انواع روش ها برای طعم دار کردن این پاستا نیز استفاده خواهید نمود. یکی از بهترین و خوشمزه ترین انواع سالاد پاستا ، سالاد پاستا ایتالیایی می باشد که معمولا توسط سبزیجات تهیه شده و برای استفاده به عنوان یکی از سالم ترین غذاها محسوب می شود.  البته یکی از مهم ترین اصول در تهیه این نوع سالاد آماده سازی سس آن می باشد که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

  به دلیل ایتالیایی بودن این غذا نیاز است تا از برخی مواد خاص بهره ببرید ، بنابراین در زمان خرید گوجه چیلی تهیه نموده و به اندازه یک پیمانه از آن در داخل مواد مربوط به سالاد قرار دهید. فلفل دلمه ای را به صورت پرک شده در این غذا استفاده کنید که اندازه ی آن در حدود یک پیمانه خواهد بود. علاوه بر آن یک عدد از کلم بروکلی را خرد نمایید. پنیر شما باید از نوع پارمزان باشد که در حدود یک سوم از پیمانه کافی می باشد. همچنین ژامبون از نوع گوشت را در حدود صد گرم خرید کنید. در سالاد پاستا ایتالیایی نیاز است تا در حدود سیصد و پنجاه گرم از پاستا در اختیار داشته باشید. اگر در خانه از ادویه های مخصوص غذاهای ایتالیایی دارید به همراه نمک در ترکیب سالاد خود اضافه نمایید.

  در هنگام پخت پاستا دقت داشته باشید که به میزان زیادی پخته نشود ، زیرا در داخل سالاد به شکل نامناسبی دیده شده و به شکل اصلی خود مشاهده نمی شود.

  سس ایتالیایی که برای سالاد پاستا ایتالیایی نیز مورد استفاده قرار می گیرد با طعم فوق العاده خاصی همراه می باشد. برای تهیه سس یک حبه از سیر را له کنید. حالا ادویه های مخصوص ایتالیایی را به همراه نمک و فلفل پرک شده در داخل آن اضافه نمایید. چهار قاشق از سرکه را به همراه شش قاشق از روغن زیتون خود در ترکیب این سس اضافه کنید. سس را به خوبی هم بزنید تا به ترکیب یکنواختی برسید.

  سالاد پاستا ایتالیایی از نوع سبزیجات را در ابتدا در داخل یخچال قرار دهید تا به خوبی سرد شود ، سپس قبل از سرو کردن این سالاد مشهور برای مهمانان خود اندکی از سس را به آن اضافه نموده و مقداری از سس را در کنار آن قرار دهید تا هر فردی بر اساس ذائقه ی خود هر میزان از آن را که نیاز دارد استفاده نماید.

   

  بیشتر بخوانید: سالاد سبزیجات

 • 0
 • مطالب مرتبط

  مصرف ماری جوانا و تاثیرات آن روی مغز و بدن انسان ۵ تاثیر مثبت روزه داری؛ از گوارش تا پوست فال روز یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ جلوگیری از اعتیاد در جوانان خوراکی هایی که استرس و اضطراب را کم می کند مزایای روغن فلفل سیاه چیست؟ فیلم: چرا برخی از افراد بیشتر از سایرین عرق می‌ریزند؟

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.