آماده‌باش تمام"بیمارستان‌های" کرمانشاه/ اعزام 4 اکیپ ارزیابی

 • دسته بندی : سلامت
 • تاریخ : تیر ۳۱, ۱۳۹۷
 • مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آماده‌باش همه بیمارستانهای استان در پی زلزله ۵٫۹ ریشتری امروز تازه آباد خبر داد.

  دکتر عبدالرحمن پرنا در گفت و گو با ایسنا با بیان این‌که زلزله امروز تازه آباد مصدوم جدی نداشته است، گفت: تاکنون تعدادی مصدوم به مراکز درمانی ارجاع شده‌اند که همگی سرپایی مداوا شده‌اند.

  وی افزود: هم‌چنین افرادی نیز بر اثر ترس و استرس ناشی از زلزله به مراکز درمانی مراجعه کردند.

  مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تاکنون مورد فوتی در مناطق زلزله زده گزارش نشده است.

  پرنا از آماده‌باش همه بیمارستان‌های استان خبر داد و افزود: هم بیمارستان‌های دانشگاهی و هم غیردانشگاهی در حال حاضر آماده باش هستند.

  وی هم‌چنین از اعزام چهار اکیپ ارزیابی به مناطق زلزله‌زده خبر داد و تصریح کرد: سه اکیپ از شهرستان ثلاث باباجانی و یک اکیپ که ارزیاب کلی است از کرمانشاه به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

  وی هم‌چنین از اعزام آمبولانس‌های شهرستان‌های همجوار به مناطق زلزله‌زده تازه آباد خبر داد و افزود: از کرمانشاه نیز تاکنون سه دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به این مناطق اعزام شده است.

  انتهای پیام

  منبع: ایسنا

 • 0
 • مطالب مرتبط

  افتتاح طرح‌های بهداشتی، درمانی و آموزشی توسط وزیر بهداشت مشکلات فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا ‌مصرف خون در یزد بالاست فعالیت ۱۲۴۰ تیم بهداشت محیط درنوروز/ رستوران‌های بین‌راهی زیر ذره‌بین نیش پشه، ایدز را منتقل می‌کند؟ روش‌های طبیعی برای بهبود حساسیت به انسولین سرانجام رشد تعرفه‌های پزشکی در نیمه دوم ۹۷ و تاکید وزیر بهداشت برای ۹۸

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.