آزمایشگاه نوبل - پیشرو در خدمات تخصصی، تشخیصی

 • دسته بندی : زناشویی
 • تاریخ : دی ۲۰, ۱۳۹۶
 • نقش نیروی کار امروزه به عنوان بازوی توانمند هر جامعه‌ای در ارتقای سطح کمی-کیفی انکار ناپذیر می‌باشد. نیروی کار قلب تپنده هر سیستم پویا و رو به رشد با هدف متعالی شدن می‌باشد. بدیهی است که حفظ و ارتقای سلامت جسمی، روحی و روانی افراد شاغل باید در بهترین شرایط ممکن انجام گیرد. این وظیفه مهم به عهده متخصصین طب کار و پزشکانی است که در این حوزه فعالیت دارند. بررسی و ارزیابی محیط کار، فرآیندهای کاری و رفع عوامل خطر و زیان‌های احتمالی مرتبط با آن، هدف اصلی و رسالت طب کار می‌باشد. این موضوع از طریق معاینات دوره‌ای و غربالگری افراد برای بیماری‌های خاص که با مرتبط با محیط کارشان می‌باشد، صورت می‌گیرد.

   
  آزمایشگاه نوبل - طب کار و معرفی آن 
   

  آزمایشگاه نوبل به عنوان یکی از آزمایشگاه‌های پیشرو در خدمات تخصصی-تشخیصی این افتخار را دارد که به واسطه بروزترین دستگاه‌های دنیا و با کادری مجرب و متخصص، گستره‌ی قابل توجهی از تست‌های روتین و نیز اختصاصی را برای محیط‌های کاری مختلف ارائه نماید. انجام تست‌های سلامتی شاغلین و متقاضیان کار در بدو استخدام با بالاترین سرعت و در کوتاه‌ترین زمان و هماهنگی کامل با ارگان‌های مختلف از جمله نقاط قوت آزمایشگاه نوبل می‌باشد. برای محیط‌های اداری، تست‌های روتین ادواری با بالاترین کیفیت تشخیصی گزینه‌ای مناسب می‌باشد. این تست‌ها شامل چکاپ دوره‌ای برای تشخیص اختلالات اولیه و شایع می‌باشد. فرآیند‌های تست‌های تخصصی برای محیط‌های صنعتی جهت تعیین سلامتی افراد نسبت به آلاینده‌های صنعتی بارز مانند فلزات سنگین، مواد شیمیایی و عناصر مضر در دپارتمان High-Tech آزمایشگاه نوبل با بهره گیری از دستگاه‌های HPLC، LCMS/MS، GC-MS، Atomic Absobtion و بسیاری از تجهیزات پیشرفته و مرتبط با بالاترین دقت ممکنه انجام می‌پذیرد. تست‌های تشخیصی برای معاینات تطابق کار، معاینات بازگشت به کار و نیز معاینات حین بازنشستگی یا معاینات خروج از کار از جمله خدمات تکمیلی آزمایشگاه نوبل برای طب کار و صنعتی می‌باشد.

   
  آزمایشگاه نوبل - طب کار و معرفی آن 
   

  به صورت اختصاصی ۴ دسته خدمات تخصصی برای طب کار و آزمایشات محیط‌های صنعتی صورت می‌پذیرد:
   

   ۱. ارزیابی مواد مخدر
   ۲. ارزیابی مسمومیت با مواد الکلی
   ۳. پنل توکسیتولوژی

   ۴. ارزیابی فلزات سنگین
   

  آزمایشگاه نوبل آماده همکاری‌های علمی-تحقیقاتی در ۴ حوزه ذکر شده بواسطه مطالعات گسترده میدانی بر روی افراد در حوزه‌های سلامت، بالین، و صنعت کشور می‌باشد. با توجه به امکانات پیشرفته و کادر متخصص در تمامی زمینه‌های خدمات تشخیصی، بالتبع نیاز پزشکان برای اطلاع از معضلات موجود در حوزه طب کار بیش از پیش احساس می‌گردد. این امر محقق نمی‌شود مگر با ارتباط مستمر و همکاری بین آزمایشگاه تخصصی نوبل به عنوان مجری، و دانشگاه‌ها موسسات و کارنجات به عنوان طراح موضوعی مطالعات. استقبال گرم و صمیمی ما را در پیشرفت حوزه‌های علمی و ترویج بهتر زیستن بپذیرید.
   

  “برای عقد قرارداد و درخواست خدمات تخصصی با ما تماس بگیرید”
   


   

  آزمایشگاه نوبل اصفهان 
   آزمایشگاه نوبل اصفهان
   

  ۰۳۱۳۶۲۸۵۱۳۰

   

  آزمایشگاه نوبل اصفهانآزمایشگاه نوبل اصفهانآزمایشگاه نوبل اصفهان
  آزمایشگاه نوبل اصفهانآدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی
   
  جهت مشاهده نقشه و مسیریابی روی تصویر زیر کلیک نمایید.
   

  آزمایشگاه نوبل اصفهان

  منبع: برترین ها

 • 0
 • مطالب مرتبط

  چگونه از شر جوش های پر شده از خون خلاص شویم؟ جوش در نوک سینه با خوردن قهوه ار ابتلا به دیابت جلوگیری کنید چگونه فقط چربی بسوزانیم؟ خواص روغن میخک بهترین رژیم غذایی برای تقویت مغز مضرات مصرف افراطی دارچین

  کلیه حقوق مادی و معنوی برای داروخانه آنلاین محفوظ است.